Nowy Dual SIM od HTC wkracza do Polski

HTC, globalny lider mobilnych innowacji i designu, wprowadził do Polski nowy model smartfona typu Dual SIM – HTC Desire SV. Prócz obsługi dwóch kart SIM, telefon wyposażony został w czytelny wyświetlacz o przekątnej 4,3 cala, 8-megapikselowy aparat fotograficzny oraz gwarantuje swoim użytkownikom autentyczny dźwięk z wyjątkową głębią basu dzięki Beats Audio. Autorska nakładka systemowa HTC Sense 4.0 sprawia, że HTC Desire SV jest idealnym kompanem zarówno do pracy, jak i zabawy.

HTC Desire SV został zaprojektowany z myślą o osobach, które cenią sobie posiadanie dwóch numerów w jednym telefonie – powiedział Peter Chou, prezes firmy HTC. Każdy wyprodukowany przez nas telefon jest tworzony z myślą o tym, aby być maksymalnie dopasowanym do preferencji użytkownika. HTC Desire SV oferuje wysoką wydajność, doskonałą rozrywkę i szybki dostęp do sieci społecznościowych, a wszystko to w jednym i tym samym urządzeniu – dodaje Chou.

 

W pracy i w domu

W HTC Desire SV wykorzystany został wydajny, dwurdzeniowy procesor o taktowaniu 1GHz oraz slot na karty microSD, które zwiększają możliwości telefonu. Wielozadaniowość pozwala na jednoczesne przeglądanie stron internetowych i korzystanie z wielu aplikacji, m.in. tych biurowych. Technologia Beats Audio gwarantuje autentyczne brzmienie każdego utworu, filmów wideo oraz efektów dźwiękowych w grach, przekształcając słuchawki telefonu w mobilne centrum rozrywki. HTC Synch Manager automatycznie synchronizuje całą kolekcję muzyki, trzymaną w pamięci urządzenia – bez względu na to, gdzie się znajdujemy. 

 

Rób zdjęcia i dziel się nimi z całym światem

Dzięki 8-megapikselowemu aparatowi fotograficznemu z sensorem BSI, HTC Desire SV uchwyci każdy moment, nawet w słabym świetle. Wyposażony został w jasną przysłonę obiektywu f/2,2, szerokokątny obiektyw 28mm oraz autofokus z diodą doświetlającą LED. Robiąc doskonałej jakości zdjęcia możemy szybko i bez problemu dzielić się nimi, przesyłając je na swoje konto na Dropboxie o pojemności 25 GB.

 

Zarówno treści wideo, jak i zdjęcia wyświetlane na ekranie urządzenia są niezwykle wyraźne i kolorowe. Zachowują wyjątkowe bogactwo szczegółów, widocznych na 4,3 calowym ekranie, wykonanym w technologii WVGA Super LCD2. Mechanizm poprawiający kolory zapewnia wysoki kontrast i pełne barwy, natomiast optyczna luminacja zmniejsza odbicia światła, zwiększając wygodę oglądania. Wyświetlacz oferuje także szerokie kąty widzenia, przydatne podczas pracy w ruchu oraz przy silnym świetle słonecznym. Teraz dzielenie się treścią prezentacji i dokumentów wśród znajomych lub partnerów biznesowych jest niezwykle łatwe.

 

Elastyczność Dual SIM

Rozwiązanie typu Dual SIM pozwala bez problemu rozdzielić pracę zawodową z życiem osobistym. Co więcej, w HTC Desire SV można utworzyć dwa oddzielne konta w jednym smartfonie, bez konieczności posiadania drugiego telefonu.

 

Dostępność

HTC Desire SV jest już dostępny na polskim rynku, w cenie 1299zł.

 

Dodaj komentarz