Bezprzewodowe głośniki Maxell

Z końcem maja firma Maxell, od lat znana na polskim rynku z produkcji kaset magnetofonowych, wprowadzi na rynek europejski dwa modele bezprzewodowych głośników o nazwie Bluetooth Speaker. Głośniki wyposażone w system Bluetooth będą idealnym sprzętem przede wszystkim dla osób podróżujących – zarówno w celach biznesowych jak i turystycznych. Nie tylko umożliwiają odtwarzanie dźwięków, ale także zawierają wbudowany mikrofon do połączeń konferencyjnych.

MXSB-BT03 Bluetooth Speaker to głośniki o mocy 6W, wyposażone w najnowszą technologię APT-X, pozwalającą na czystą transmisję dźwięku, w tym optymalne brzmienie basów. Sprzęt oparty o najnowszy Bluetooth 4.0 pozwala na pracę na wbudowanym akumulatorze litowo-jonowym przez 15 godzin. W zestawie znajdziemy kabel USB do ładowania oraz kabel audio 3,5 mm. Połączenie Bluetooth ma zasięg do 10 metrów.

Natomiast MXSB-BT01 Mini Bluetooth Speaker cechują się niewielkim rozmiarem oraz kształtem przypominającym stempel. Ich moc akustyczna to 2W. Mają wbudowany Bluetooth 3.0. Ponadto, głośniki zostały wyposażone w akumulator o 11 godzinnym czasie pracy na jednym ładowaniu.

Obydwa modele dostępne będą w 4 kolorach: czarny, biały, różowy, niebieski.

Sprzęt posiada 2 letnią gwarancję producenta.

Dodaj komentarz