Wydajne pamięci RAM ADATA [PR]

ADATA™ Technology, wiodący producent wysokowydajnych modułów DRAM i pamięci NAND Flash, zaprezentował dziś następcę popularnej linii pamięci operacyjnych XPG. Nowe XPG V2 z oszałamiającymi radiatorami, są zaprojektowane specjalnie dla procesorów Intel Core trzeciej generacji i platform Z87.

Wszystkie moduły z serii XPG V2 zbudowane są w oparciu o ośmiowarstwową płytkę drukowaną z podwójną ilością miedzi w wewnętrznych warstwach laminatu (2 oz PCB) i aluminiowe radiatory z technologią ADATA™ TCT (z ang. Thermal Conductive Technology).

XPGV2_Yellow_Webm

Dodatkowo radiatory zostały przeprojektowane tak, że nie tylko będą doskonale odprowadzały ciepło, ale także dzięki futurystycznej formie będą wizualnie ozdabiać wysokowydajne zestawy komputerowe. Najszybszy w rodzinie zestaw modułów XPG V2 o nominalnej częstotliwości 2800 MHzpracuje z opóźnieniami CL 12-14-14-36 przy 1.65 voltach, dostarczając najwyższej wydajności niezbędnej zarówno graczom, jak i najbardziej wymagającym entuzjastom.

XPG V2 będą sprzedawane w dwukanałowych zestawach po 8 i 16 GB (4 GB x 2 szt. i 8 GB x 2 szt.). Aby uzyskać więcej informacji proszę odwiedzić stronę www.adata-group.com

Dodaj komentarz