Impakt dystrybutorem Zalmana na Polskę.

Firma Zalman, czołowy producent akcesoriów chłodzących i gamingowych podpisała umowę z firmą Impakt. Dlatego też ta ostatnia wprowadziła na rynek wiele produktów marki Zalman jak klawiatury, myszy, obudowy czy zasilacze,  podstawki chłodzące oraz głośniki i kieszenie na dyski. 

W ofercie dystrybutora znajdzie  się niemal cała gama produktów producenta. Wśród nich klawiatury, myszy, obudowy, zasilacze, systemy chłodzenia CPU, podstawki chłodzące, a także głośniki i kieszenie na dyski.

„Obecność na rynkach Europy Środkowej w tym Polsce ma dla nas duże znaczenie. Z roku na rok sprzedaż systemów chłodzących oraz peryferiów dla entuzjastów gamingu nabiera tempa. Tym samym rosną ich wymagania co do oferty i jakości. Podjęcie współpracy z dystrybutorem takim jak Impakt, który posiada własne kanały i ogromne doświadczanie w sprzedaży tego typu asortymentu ułatwi nam zadanie i pozwoli zaistnieć na polskim rynku”, powiedział Moon Ahn ,Team Manager Overseas Sales III.

0000138851cacad2

„Wprowadzenie na rynek kolejnego gracza z takim portfolio produktów powinno ucieszyć tych, którzy cenią sobie urządzenia, o dużym stopniu innowacyjności i dobrym stosunku ceny do jakości. Nowa marka w naszej ofercie to część strategii rozwoju firmy, a jednocześnie  urozmaicona propozycja dla naszych odbiorców.

0000138651caca8e

Wierzymy, że produkty sygnowane logo Zalman znajdą swoich sympatyków w Polsce i będą równie popularne jak w Azji, Ameryce czy Europie zachodniej, powiedział  Jakub Chrzanowski, Gaming Department Manager w firmie Impakt.

0000138551caca84

 

Dodaj komentarz