Najnowszy tablet Lenovo [PR]

Najnowszy tablet Lenovo został wyposażony w wysokiej jakości 10.1-calowy wyświetlacz IPS oraz zaawansowane mobilne technologie, zarządzane przez system Windows 8. Jest już dostępny na polskim rynku, m.in. w sieci sprzedaży Vobis Digital.

Sercem Lenovo Miix jest nowoczesny procesor Intel ATOM Z2760 (2 rdzenie/1,8 GHz), który pozwala na obsługę 4 czynności (wątków) jednocześnie. Wspiera go 2 GB pamięci RAM, do dyspozycji mamy też 64 GB pamięci wewnętrznej (flash), którą łatwo można rozszerzyć za pomocą kart microSD. Ekran, wykonany w technologii IPS ma rozdzielczość 1366×768 pix, co pozwala cieszyć się wysoką jakością wyświetlanych materiałów foto/video, filmów HD itp.

000014d25208955e
Urządzenie jest przeznaczone dla bardziej wymagających użytkowników. To nie tylko gadżet do surfowania po Internecie i rozrywki – z powodzeniem można go używać do pracy i nauki. A np. dedykowana klawiatura może zamienić Lenovo Miix w wygodnego laptopa, znacznie poprawiając komfort pracy, ergonomię i jego możliwości.Nowoczesny ekran dotykowy w połączeniu z interfejsem Windows 8 pozwala bardzo szybko i wygodnie poruszać się w wirtualnym świecie.

000014d152089554

Tablet ma wbudowaną obsługę gestów (komend) wykonywanych nawet pięcioma palcami jednocześnie. Dodatkowo, technologia Lenovo Motion Control korzystająca z wbudowanej kamery video, umożliwia sterowanie głośnością, odtwarzaniem multimediów oraz nawigowanie np. po stronach internetowych, również za pomocą gestów wykonywanych ręką, bez konieczności dotykania ekranu.Na wyposażeniu znajdziemy również: interfejsy Wi-Fi, Bluetooth i USB, port HDMI oraz aparat fotograficzny z możliwością nagrywania video plus złącze słuchawkowe.

Więcej informacji znajdziemy na stronach sklepu internetowego Vobis.pl.

Premierowa cena: 1699 zł.

Dodaj komentarz