Klawiatura Wireless All-in-One Keyboard TK820

Logitech przedstawił nową, bezprzewodową klawiaturę Wireless All-in-One Keyboard TK820. Jest ona wyposażona w wbudowany panel dotykowy umożliwiający komfortową nawigację w komputerze i wygodne wprowadzanie tekstów.

Klawiatura Logitech Wireless All-in-One Keyboard TK820 to ultra cienkie, urządzenie, które dzięki bezprzewodowemu łączeniu z komputerem i wbudowanemu panelowi dotykowemu, zastępującemu popularną myszkę, ma zaoszczędzić miejsce na biurku użytkownika. Według producenta powierzchnia panelu jest znacznie większa, niż podobne znane z laptopów, więc możliwe jest na niej swobodne powiększanie, przeciąganie i przewijanie treści widocznych na ekranie komputera. Po pobraniu oprogramowania Logitech SetPoint, panel dotykowy TK820 współpracuje również z Windows 8. 

03 LG

Klawiatura Logitech Wireless All-in-One Keyboard TK820 wyposażona została ponadto w niewielki odbiornik USB, korzystający z łączności w paśmie 2.4 GHz, dający jakość połączenia porównywalną z tożsamą dla klawiatur przewodowych. Według producenta gwarantuje to także szybką transmisję danych i brak opóźnień, niezależnie od pozycji, w której ustawiona zostanie klawiatura.

02 LG

Klawiatura Logitech Wireless All-in-One Keyboard TK820 będzie dostępna w Europie we wrześniu 2013 roku, w sugerowanej przez producenta cenie 99.99. EUR co daje około 290 złotych. 

 

Dodaj komentarz