Mysz Maurus X

Równo rok po debiucie na polskim rynku myszki Maurus, na sklepowe półki trafi jej następca – Maurus X. Wyposażono go w 6 przycisków oraz precyzyjny sensor o rozdzielczości optycznej 4000 DPI. Według producenta dołączone oprogramowanie pozwala zaprogramować użytkownikowi nawet 40 makr.

Maurus X należy do skierowanej do graczy serii produktów GX Gaming. Oferuje czas reakcji na poziomie 1 ms i umożliwia zmianę rozdzielczości „w locie” za pomocą przycisku umieszczonego w górnej części myszy. W porównaniu do swojej poprzedniczki, Maurus X pozwala użytkownikowi wybierać pomiędzy pięcioma dostępnymi ustawieniami DPI: 800, 1600, 2400, 3200 i 4000 (Maurus dysponowała czterema ustawieniami w zakresie od 450 do 3500 DPI).

MaurusX_side02

Mysz została wykonany z wysokiej jakości tworzywa sztucznego, a boczne ścianki wykończono gumą zapewniającą pewny chwyt. Dodatkowo myszka obciążona została metalowym odważnikiem o wadze 50 gramów.

MaurusX_FRONT

Połączenie z komputerem zapewnia kabel USB w oplocie, o długości 1,8 m. Żywotność klawiszy myszki, według zapewnień producenta, wynosi 8 milionów kliknięć.

MaurusX_side02

Dołączone oprogramowanie o nazwie Scorpion UI ułatwia w pełni wykorzystać możliwości nowej myszki. Dzięki niemu gracz może stworzyć nawet 40 makr, które są zapisywane w pamięci urządzenia. Oprogramowanie współpracuje z systemami z rodziny Windows (8/7/Vista/XP).

W zestawie, oprócz samej myszy, znajdziemy płytę CD z oprogramowaniem, skróconą instrukcję obsługi oraz dodatkowe ślizgacze.

Mysz Genius Maurus X objęta jest 24-miesięczną gwarancją producenta, a jej sugerowana, polska cena detaliczna oscylować będzie w granicach 109 złotych.

Dodaj komentarz