ADATA ponownie podwyższa prędkość transferu [PR]

Tajpej, Tajwan – 21 sierpnia 2013 – ADATA™ Technology, wiodący producent wysokowydajnych modułów DRAM i urządzeń korzystających z pamięci NAND Flash, zapowiedział dziś wprowadzenie na rynek odświeżonego modelu pendrive’a DashDrive Elite UE700. Tworzony w atmosferze wielu sukcesów produktów ADATA™ i wzrastającej siły marki, UE700 oferuje uderzający miks technologicznego rozwoju i estetyki wykonania.

Zwiększona wydajność UE700 trafi do użytkowników we właściwym czasie, aby spełnić wyśrubowane wymagania stawiane przez użytkowników przenośnych pamięci USB. Teraz jak nigdy wcześniej wymaga się od nich ogromna pojemność do magazynowania i dostarczania materiałów wideo o jakości wyższej niż kiedykolwiek wcześniej. Czerpiąc z pełnego potencjału ogromnej przepustowości interfejsu USB 3.0, UE700 zapewnia niewiarygodną prędkość odczytu nawet 220 MB/sekundę i zapisu nawet 135 MB/sek., co wyprzedza możliwości znakomitej większości pendrive’ów dostępnych dziś na rynku.

ue700

Projekt UE700 zapewnia symetrię i styl, którego stali klienci oczekują od firmy ADATA™. Powierzchnia wykonana ze szczotkowanego aluminium podkreśla gładkie, koncentryczne linie, które emanują dzięki pięknemu niebieskiemu wskaźnikowi LED. Wysuwane złącze USB zapewnia wygodne użytkowanie i bezpieczeństwo w czasie przenoszenia urządzenia. Zintegrowany z obudową uchwyt pozwala z łatwością przymocować pendrive’a do smyczy.

ue700box

Dostępny w wersjach o pojemności 16 GB, 32 GB, 64 GB i 128 GB, UE700 jest najrozsądniejszym wyborem dla profesjonalistów i użytkowników przykładających najwyższą wagę do wydajności i bezpieczeństwa danych. Warto podkreślić, że nowy DashDrive Elite jest najcieńszym dostępnym na rynku pendrivem o pojemności 128 GB!

Wszyscy nabywcy DashDrive Elite UE700 mogą skorzystać z dołączonego, darmowego, ekskluzywnego oprogramowania ADATA, zawierającego aplikacje UFDtoGO, OStoGO oraz najnowszą wersję Norton Internet Security™ 2013 (60-dniowa wersja próbna). DashDrive Elite UE700 obejmuje wieczysta gwarancja producenta.

Więcej informacji o tym nowym urządzeniu znajdziecie Państwo na stronie: http://www.adata-group.com/index.php?action=product_gallery&cid=1&piid=210&lan=en#1

Dodaj komentarz