Niezwykle wytrzymała mysz gamingowa Logitech G602

Logitech zaprezentował swój kolejny model myszy gamingowej. Tym razem jest to G602. Producent zachwala ją dużą liczbą przycisków, sensorem Delta Zero oraz rozdzielczości maksymalnej 2500 DPI oraz dużą wytrzymałością baterii.  Jak podaje producent, myszka zaoferuje dwa tryby działania: wydajny (ang. performance) oraz wytrzymały (ang. endurance). Pierwszy z nich pozwoli na 250 godzin gry z zachowaniem dużej precyzyjności myszki, natomiast drugi, „oszczędnościowy”, ma zapewnić nawet… 1400 godzin przy nieco niższej rozdzielczości sensora. Urządzenie może pracować z pojedynczą baterią AA, która z jednej strony skróci czas działania, ale z drugiej – odciąży „gryzonia”. Prezentowana myszka jest prawdziwym rajem dla graczy – jedenaście programowalnych przycisków z pewnością ułatwi obcowanie z grą wymagającą przypisania nadmiernej liczby komend.

g602_03m

Producent zapewnia, że nie musimy obawiać się też o szybkie zużycie głównych przycisków – powinny wytrzymać nawet 20 milionów kliknięć.

g602_01m

W skład wyposażenia wchodzi urządzenie, odbiornik bezprzewodowy, pozwalający na użytkowanie z trzech metrów odległości, przedłużacz odbiornika, dwie, uprzednio wmontowane baterie AA oraz instrukcja obsługi.

g602_02m

Logitech G602 zawita na półkach amerykańskich i europejskich sklepów we wrześniu tego roku. W Polsce cenę detaliczną ustalono na poziomie 359,99 zł. Produkt jest objęty trzyletnią gwarancją i wspiera systemy operacyjne Windows Vista, 7, 8 oraz Mac OS 10.6.8.

Na zakończenie warto dodać, że wraz z urządzeniem wskazującym na rynku pojawią się także podkładki pod myszki o wysokim DPI (G440 Hard Gaming Mouse Pad – 134,99 zł) i niskim DPI (G240 Cloth Gaming Mouse Pad – 89,99 zł).

Dodaj komentarz