Monochromatyczne urządzenie wielofunkcyjne MFC-1810E.

Firma Brother wprowadza do sprzedaży nowe, monochromatyczne urządzenie wielofunkcyjne MFC-1810E. Według producenta model nadaję się zarówno dla małego biura, jak również dla użytkowników indywidualnych.

W urządzeniu MFC-1810E zwiększona została długość prowadnic papieru, tak by zredukować skrzywianie się prowadzonych arkuszy. Wyprostowane kartki są następnie kierowane do wnętrza urządzenia. Producent twierdzi, że ulepszono również została jakość rolek w podwójnym systemie pobierania papieru, która teraz pomaga ograniczać osadzanie się kurzu, powstawanie zagięć i tym samym zapobiega zacięciom papieru. Ciekawym rozwiązaniem pozwalającym usprawnić proces drukowania jest skrócona ścieżka papieru.

MFC-1810E oferuje funkcje druku, kopiowania, skanowania i faksowania. 29695_2Urządzenie drukuje z prędkością do 20 stron na minutę, a także jest wyposażone w toner startowy na 1 000 stron. MFC-1810E posiada automatyczny podajnik papieru na 10 arkuszy oraz standardowy na 150 arkuszy. Przydatną opcją oferowaną przez urządzenie jest również możliwość bezpośredniego skanowania do poczty email, obrazu lub folderów.

Nowy model posiada certyfikat środowiskowe Energy Star oraz jest objęty 3-letnią gwarancją. Sugerowana cena detaliczna urządzenia MFC-1810E wynosi 570 PLN.

Dodaj komentarz