Słuchawki do konsoli

Znane wśród graczy słuchawki Orion doczekały się swojej nowej odsłony. Zespół ASUS Republic of Gamers przygotował wersję współpracującą z konsolami Xbox 360, PlayStation 3, komputerami PC i Mac. ASUS Orion for Consoles zawdzięczają swoją szeroką kompatybilność nowemu wzmacniaczowi Spitfire II.

Nowe słuchawki wyposażone zostały w obszyte miękką skórą nauszniki o średnicy 100mm, które zakrywają całe uszy i według producenta zapewniają komfort noszenia nawet podczas kilkugodzinnej gry. Neodymowe przetworniki o średnicy 50mm mają dostarczyć dynamiczne pozycjonowanie dźwięku, krystaliczne i mocne brzmienie. Co więcej są lekkie (268g). Producent twierdzi, że testy laboratoryjne przeprowadzone przez zespół ROG umożliwiły uzyskanie zrównoważonej siły nacisku słuchawek, dzięki czemu zawsze dobrze trzymają się na głowie i są wygodne.

W zestawie Orion for Consoles znajduje się Spitfire II – zasilany z USB procesor audio z ENC i wbudowanym wzmacniaczem słuchawkowym. Wzmacniacz odpowiada za głębsze brzmienie i lepsze rozeznanie w sytuacji na polu walki.Orion for Consoles_set

Słuchawki ROG Orion for Consoles sprzyjają rozrywce i posiadają wszystko, czego potrzeba graczom. Z dołączonym rozdzielaczem RCA i kablami USB użytkownik bez problemu podłączy je do większości konsol i komputerów. Gracze korzystający z konsoli Xbox, będą mogli korzystać z mikrofonu, po podłączeniu kontrolerów do Spitfire II za pomocą 2,5-metrowego kabla z końcówką jack. Ponadto standardowa długość wynosi kabla wynosi 2,5 metra, a dodatkowo można go wydłużyć przez kabel Spitfire II o długości 1,5 metra.

Dodaj komentarz