Następna odsłona kosmicznej obudowy Cooler Master

Cooler Master poinformował o wprowadzeniu do sprzedaży nowej odsłony obudowy komputerowej dla prawdziwych entuzjastów – Cosmos SE. 

Cosmos SE to nowy członek cieszącej się dużym zainteresowaniem kosmicznej serii obudów oferowanych przez Cooler Master. Model ten, podobnie jak jego poprzednicy, wyróżnia się unikalną konstrukcją, której elementami charakterystycznymi są delikatne łuki na krawędziach oraz solidne, aluminiowe uchwyty.

top

Cosmos SE oferuje szerokie opcje wykorzystania różnorodnych systemów chłodzenia. W przypadku klasycznych rozwiązań bazujących na chłodzeniu powietrzem obudowa zapewnia wsparcie dla 8 wentylatorów. Warto przy tym dodać, że fabrycznie montowane są cztery wiatraki, dwa 120mm z niebieskim LED na froncie (możliwość wyłączenia podświetlania za pomocą przycisku umieszczonego na przednim panelu), jeden 140mm na górnym panelu oraz jeden 120mm w tylnej części obudowy. Ponadto Cosmos, dzięki możliwości instalacji aż trzech radiatorów jednocześnie (120, 280 i 360mm), w pełni zaspokoi wymagania stawiane przez entuzjastów chłodzenia cieczą.front

Obudowa Cooler Master przystosowana jest do montażu 8 dysków HDD lub 18 SSD w demontowanych klatkach. Problemu nie sprawią również wydajne karty graficzne (maksymalna długość to 395mm) oraz rozbudowane systemy chłodzenia dla CPU (maksymalna wysokość do 175mm).cooler_master_cosmos_se_562-300x398

Obudowa wykorzystuje rozbudowany system ukrywania kabli oraz wygodne w demontażu filtry przeciwkurzowe, które znajdziemy na górnym, frontowym, dolny oraz bocznym panelu. Dzięki temu wnętrze obudowy jest czyste i uporządkowane co przekłada się na poprawę cyrkulacji powietrza i lepsze chłodzenie poszczególnych komponentów komputera.

Obudowa Cooler Master Cosmos SE będzie dostępna w sprzedaży na początku października w sugerowanej cenie brutto wynoszącej 666 złotych. Produkt jest objęty 24-miesięcznym okresem gwarancyjnym.

Dodaj komentarz