Gamingowa mysz w czarno-żółtych barwach.

SteelSeries, producent sprzętu dla graczy zaprezentował nową gamingową mysz, Sensei [RAW] Na`Vi, specjalnie zaprojektowany dla graczy. Mysz jest dopasowana prawo- i leworęcznych oraz do wszystkich rodzajów ułożeń dłoni. Ma także jasne żółte podświetlenie LED w trzech strefach: logo drużyny, rolka oraz wskaźnik CPI. Istnieje także możliwość konfiguracji ustawień sensora, podświetlenia oraz makro poprzez darmowe oprogramowanie SteelSeries Engine. Mysz dysponuje także 2 metrowym, czarno-żółtym, podwójnie plecionym, nylonowym kablem.

Senei [RAW] Na`Vi powstał przy współpracy z ukraińską drużyną eSportową Natus Vincere oraz ich społecznością fanów. Dlatego też kolorystyka myszy jest utrzymana w czarno-żołtych barwach tej ekipy.

0000168a524bff35
„Sensei [RAW] to mysz, której używa większość naszych zawodników, by trenować i wygrywać na wszelkiego rodzaju turniejach.” – powiedział Alexander Kokhanovskyy, dyrektor zarządzający i manager Na`Vi. „Pracowaliśmy z naszym sponsorem SteelSeries już od dłuższego czasu i cieszymy się, że możemy zaoferować naszym fanom mysz, która nie tylko pomoga nam wygrywać, lecz także ma styl i kolorystykę naszej drużyny, Na`Vi.”
00001689524bff31
Sugerowana cena detaliczna produktu wynosi 300 złotych.

Dodaj komentarz