ADATA wprowadza DashDrive Choice HC630 [PR]

Tajpej, Tajwan – 8. października 2013 – ADATA™ Technology, wiodący producent wysokowydajnych modułów DRAM i urządzeń korzystających z pamięci NAND Flash, dodał kolejny atrakcyjny produkt do rodziny dysków przenośnych DashDrive Choice. HC630 zapewnia wspaniałą, metalową powierzchnię z błyszczącymi, wytrawionymi w powłoce wzorami, które podkreślają towarzyski styl jego użytkowników.

Nowy dysk przenośny oferuje ultraszybki interfejs USB 3.0, a do tego waży zaledwie 160 gramów. Modne i nowoczesne wzornictwo połączone z niepozorną wagą jest mile widzianą zmianą w stosunku do nudnych, ciemnych kolorów, które są obecnie najczęściej spotykane w tego typu urządzeniach.

HC630-side (1)

Dopełnieniem przyciągającej wzrok obudowy jest dioda LED, która informuje o aktualnym statusie transferu.Co więcej, nieco podniesione brzegi wokół krawędzi ochraniają powierzchnię dysku przed przypadkowym zarysowaniem kiedy spoczywa on na płaskiej powierzchni.

HC630 ma wymiary 115 x 78 x 15 mm, a pod jego elegancką obudową kryje się niezawodny dysk twardy 2,5” SATA, który zapewnia wysoką przepustowość przesyłu danych w temperaturach od 5 do 50 stopni Celsjusza.HC630 (1)

W celu zapewnienia możliwie wysokiego poziomu bezpieczeństwa i pewności, firma ADATA zapewnia nabywcom HC630 możliwość darmowego pobrania autorskiego oprogramowania HDDtoGo. Oferuje ono przydatne funkcje szyfrowania i synchronizacji, które stają się coraz ważniejsze w dzisiejszym, tak zależnym od mobilności świecie.

DashDrive Choice HC630 będzie dostępny w pojemnościach 500 i 750 GB oraz 1-terabajta u wybranych dystrybutorów i w dobrych sklepach detalicznych. Wszystkie wersje zapewniają 3 lata gwarancji.

Dodaj komentarz