Nowe projektory od Acera

Firma Acer prezentuje najnowsze pozycje w swojej ofercie projektorów – serie S1213Hne oraz S1212 – zaprojektowane z myślą o wszechstronności i prostej obsłudze sieciowej. Nowe rozwiązania to projektory typu short-throw, nadające się do mniejszych pomieszczeń, dostosowane zarówno do potrzeb szkolnictwa, jak i biznesu.

Według producenta projektory S1213Hne i S1212 generują bardzo duży obraz na niewielkiej przestrzeni. Zdolność bliskiej projekcji pozwala na umieszczenie urządzenia bardzo blisko powierzchni rzutowania, przy jednoczesnym zachowaniu wysokiej jakości obrazu. S1212-01 (2)

Jasność większa o trzy tysiące lumenów w połączeniu z technologią DynamicBlack zapewniają wysoki kontrast obrazu dzięki optymalnemu dostosowaniu poziomów czerni przy jednoczesnym zachowaniu oryginalnego poziomu jasności. W rezultacie otrzymujemy wyraziste obrazy i wysoki odsetek kontrastu, nawet 17 000:1. Rozdzielczość XGA pozwala także wyświetlać ostre, szczegółowe obrazy i niezwykle wyraźny tekst – cecha szczególnie cenna podczas ważnych prezentacji.

S1213Hne

Projektory wyposażone są także w zestaw funkcji sieciowych – zarówno 1-do-1, jak i 1-do-wielu.. Projektory podłączone do sieci lokalnej mogą być włączane i wyłączane za jej pośrednictwem, oferując także funkcje projekcji zdalnej oraz prowadzenia rozmów sieciowych z administratorem RoomView.

S1212-02 (1)

Projektory S1213Hne i S1212 cechuje także pełny zestaw opcji łączności. Wejście HDMI/MHL odbiera nieskompresowany sygnał cyfrowy oraz wielokanałowy dźwięk, bez problemu nawiązując łączność na potrzeby prezentacji i pokazów w HD. Dzięki dwóm zestawom połączeń, D-Sub i Audio, użytkownicy mogą połączyć dwa komputery PC, uzyskując tym samym dodatkowe opcje łączności i możliwość natychmiastowego przełączania. Dodatkowy port mini-USB pozwala przetwarzać i udostępniać dowolne treści multimedialne.

 

Acer S1213Hne dostępny będzie na terenie Polski w październiku. Sugerowana cena w dniu premiery wyniesie 2399 zł brutto.

Acer S1212 dostępny będzie w terminie jeszcze nie znanym. W dniu premiery kosztować będzie 2099 zł brutto.

 

Dodaj komentarz