Trzy biznesowe laptopy Toshiby

Toshiba Europe GmbH wprowadza na rynek nowe laptopy z serii Z, zaprojektowane z myślą o biznesie. W jej skład wchodzą modele Portégé Z30, Tecra Z40 i Tecra Z50. 

Wszystkie trzy laptopy z serii Z są w pełni funkcjonalne, pracują pod kontrolą procesorów Intel Core czwartej generacji i oferują rozwiązania dla profesjonalistów. Model Portégé Z30 o matrycy 13.3’’, z opcjonalnym ekranem dotykowym, super szybką pamięcią SSD  o pojemności do 512 GB, ultra-cienkim profilu 17,91 mm i wadze 1,2 kg jest dobrym rozwiązaniem dla kadry kierowniczej, poszukującej produktów premium, zapewniających ultra-mobilne rozwiązania o wysokiej mocy obliczeniowej.

Portege Tecra family_04 beauty_s

Model Tecra Z40 przypadnie do gustu konsultantom, osobom pracującym w działach sprzedaży, kadrze kierowniczej i wszystkim, którzy większość swojego czasu spędzają poza biurem. 14,4’’ matryca oferuje większą powierzchnię pracy, co sprzyja poprawie wydajności, a jednocześnie jest na tyle kompaktowa, że nie wpływa na mobilności urządzenia. Waga 1,47 kg i rozmiar mniejszy niż 21 mm to imponujące wymiary dla platformy biznesowej
z możliwością dogodnego dokowania.

Portege Tecra family_01s

Model Tecra Z50 z matrycą 15.6″ jest jednym z najlżejszych laptopów tej wielkości na rynku. Waży zaledwie 1,79 kg, posiada klawiaturę numeryczną oraz przestronny ekran. Jest on dedykowany biurom projektowym i małym firmom, które często pracują na arkuszach kalkulacyjnych i obszernych dokumentach.

 

Dodaj komentarz