ADATA rozszerza linię pamięci przenośnych DashDrive [PR]

Tajpej, Tajwan – 22 października 2013 – ADATA™ Technology, wiodący producent wysokowydajnych modułów DRAM i urządzeń korzystających z pamięci NAND Flash, zaprezentował dziś pendrive DashDrive™ Durable UD311. UD311 jest kompaktowym, przenośnym urządzeniem z interfejsem USB 3.0. Dzięki technice Chip-On-Board (COB) osiąga prędkości odczytu danych do 85MB/sekundę.

W miarę jak przenośne dyski USB stają się coraz bardziej powszechnym narzędziem transportowania i udostępniania prywatnych danych i multimediów, struktura i funkcjonalność takich urządzeń ewoluuje. Ważący zaledwie 3 gramy UD311 jest wysoce odporny na zalanie i uszkodzenia fizyczne, a umieszczony w obudowie otwór pozwala przypiąć urządzenie do breloczka czy kluczy.

UD311_16GB_BL

Lśniąca, stylizowana na biżuterię zatyczka jest przyciągającym wzrok dodatkiem, który uatrakcyjnia wygląd całego urządzenia. Niewielkie rozmiary zewnętrzne połączone z superszybkim interfejsem USB 3.0 sprawiają, że UD311 jest doskonałym wyborem dla konsumentów chcących łatwo przenosić zdjęcia, muzykę czy materiały wideo.UD311_32GB_BL

DashDrive Durable UD311 będzie dostępny w wersjach o pojemności 16 i 32 gigabajtów. Nabywcy UD311 będą uprawnieni do darmowego pobrania autorskiego oprogramowania ADATA UFDtoGO, narzędzia niezbędnego do kopiowania i zarządzania prywatnymi danymi, szczególnie w podróży.

Dodaj komentarz