Etui Belkin Air Protect do iPada Mini

Amerykański producent Belkin stworzył etui Air Protect do iPada Mini z myślą o dzieciach, które coraz częściej do nauki i zabawy wykorzystują tablet.

Tablety są coraz częściej wykorzystywane w edukacji dzieci w szkole i w domu, stając się bogatym źródłem szybkich informacji, ale też specjalistycznej wiedzy. Coraz więcej jest aplikacji, które ułatwiają i uprzyjemniają dzieciakom naukę.

Używane przez dzieci na co dzień urządzenia mobilne, potrzebują najwyższej ochrony. Zapewni ją nowe etui na iPada Mini amerykańskiej marki Belkin.

000017d652868b69
Etui Air Protect (B2A051) jest wykonane z innowacyjnej pianki, wykorzystywanej również w antywstrząsowych kaskach i wkładkach do butów dla biegaczy. W pełni pokrywa rogi, krawędzie i tył tabletu, dzięki czemu zabezpiecza go przed uderzeniami i wstrząsami podczas upadku.

Według zapewnień producenta ergonomiczny design etui sprawia, że jest one idealne dla małych rąk dzieci. Jego zaletą jest też niewielka waga. Air Protect Case zapewnia najwyższą ochronę dla tabletu Twojego dziecka, nie zwiększając niepotrzebnie jego ciężaru. Dzięki temu z powodzeniem zmieści się w szkolnym tornistrze.

Dodaj komentarz