Smarfton KIANO City 4.0

Marka KIANO znana z szerokiego wachlarza tabletów wprowadza na rynek Smartfony. Jednym z nich będzie KIANO CITY 4.0 – Niezwykle wydajny smart fon z nowoczesnym design’em w atrakcyjnej cenie.

Po pierwsze – ekran IPS. To wysoka jakość wyświetlacza, która zapewni Ci doskonałe odwzorowanie kolorów i komfort użytkowania. IPS ma wiele zalet, które dostrzeżesz oglądając filmy na YOUTUBE czy przeglądając zdjęcia.

Po drugie – wydajność Dual Core. KIANO CITY 4.0 został wyposażony w mocny 2-rdzeniowy procesor, dodatkowo wydajne komponenty zapewniają płynność i bezproblemową pracę nawet z wymagającymi aplikacjami.

Po trzecie – DUAL SIM. Co oznacza 2 w 1. Nie potrzebujesz już dwóch telefonów np. służbowego i prywatnego. KIANO CITY4.0 daje możliwość korzystania z dwóch kart SIM jednocześnie, nawet jeśli karty pochodzą od różnych operatorów telefonii komórkowej.

7

Po czwarte – GPS. Dzięki wbudowanemu odbiornikowi GPS Twój smart fon KIANO CITY4.0 poprowadzi Cię jak nawigacja wprost do celu.

Po piąte -bezprzewodowy Hotspot. KIANO CITY 4.0 posłuży Ci jako Twoja własna sieć bezprzewodową i umożliwi korzystanie z jednego mobilnego Internetu 3G w smart fonie, tablecie czy laptopie.

Po szóste – SKYPE, FACEBOOK I TYSIĄCE APILKACJI. Kontakt z rodziną i przyjaciółmi z KIANO CITY4 będzie szybki i łatwy, wyślij zdjęcie czy film nagrany KIANO CITY 4.0, baw się grami i słuchaj ulubionej muzyki, dzięki dołączonym do zestawu słuchawkom.4

Po siódme – Bądź kolorowy. KIANO CITY 4.0 jest dostępny w dwóch kolorach białym i czarnym, ale jeśli chcesz się wyróżnić wystarczy , że zmienisz tylną obudowę na różową lub niebieską, które są dołączone w zestawie.
Cena regularna 449zł. – w promocji w sieci KOMPUTRONIK 299zł – promocja ograniczona ilościowo.

Dodaj komentarz