ADATA Lighting wprowadza lampkę biurkową Tulip LED

ADATA™ Lighting zapowiedziała wprowadzenie na rynek lampki biurkowej Tulip LED, praktycznego i zachwycającego rozwiązania w dziedzinie oświetlenia, które łączy bezpieczeństwo z wysoką efektywnością energetyczną. Lampka biurkowa Tulip zapewnia światło o natężeniu 1000 Luksów, które jest wolne od szkodliwego promieniowania ultrafioletowego. Nowy produkt zapewnia trzy poziomy regulacji jasności w tym komfortowe i optymalne światło nocne.

Gładkie linie i przyjemne dla oka kolory lampki stwarzają minimalistyczny, przyjemny klimat w biurze lub domu. Ustawienia jasności są kontrolowane przez łatwy w użyciu, świecący, wielokolorowy przycisk dotykowy oferujący tryby 100%, 80% i 60% mocy, odzwierciedlane przez lekko różowe, purpurowe i niebieskie zabarwienie przycisku. Światło nocne zapewnia bezpieczeństwo i komfort poprzez generowane jednolite, ciepłe oświetlenie.LED Desk Lamp-silver

Dla wielu konsumentów, jednym z najważniejszych czynników skłaniających do zakupu oświetlenia LED jest niski pobór mocy. Lampka biurkowa Tulip oferuje oszczędność energii rzędu 60% w stosunku do tradycyjnych lamp.

LED Desk Lamp-blue

Jedno 8-watowe źródło światła LED potrafi zastąpić 21-watową, konwencjonalną żarówkę oferując stałe, wolne od mrugania oświetlenie, o żywotności 40,000 godzin lub więcej.

 LED Desk Lamp-silver

Dostępna w dwóch kolorach biało niebieskim i biało srebrnym, lampka Tulip jest oferowana z dwuletnią gwarancją.

O firmie ADATA™

ADATA™ Lighting jest podmiotem zależnym ADATA Group. W połączeniu z paletą wysokiej jakości przyjaznych środowisku, ekonomicznych i bezpiecznych produktów oświetleniowych LED, firma oferuje także usługi rozwojowe OEM/ODM. Korzystając z profesjonalnego zespołu R & D, zaawansowanej technologii optical core, pełnej gamy certyfikatów potwierdzających jakość produktów i nowoczesnego sprzętu certyfikacyjnego i testowego, ADATA Lighting zapewnia kompletną gamę systemów oświetleniowych i powiązanych usług. Firma stworzyła wyrafinowane centrum produkcyjne, w którym znajduje się centrum badań i rozwoju, jak i globalne centrum obsługi klienta o najwyższych standardach, skoncentrowane na zapewnieniu klientom z całego świata najlepszych możliwych produktów i usług z branży oświetlenia LED. Po więcej informacji zapraszamy na stronę www.adatalighting.com

Dodaj komentarz