FEN dystrybutorem COMPRO w Polsce

COMPRO Technology Inc., ogłosił Konsorcjum FEN Sp. z o.o. dystrybutorem na Polskę. FEN jest jednym z najbardziej dynamicznych dystrybutorów w Polsce oraz oficjalnym importerem wielu znanych na całym świecie producentów.

Jako spółka założona w 1998 roku, FEN od wielu lat z sukcesem działa na rynku zabezpieczeń i monitoringu. Dystrybutor ma długoletnie doświadczenie oraz podziela spojrzenie COMPRO na sposób budowania i eksploracji rynku w Polsce.

“Bardzo cieszymy się z możliwości ogłoszenia FEN naszym partnerem. Polska to dla COMPRO bardzo ważny rynek, prezentujący potencjał na bardzo wysoki wzrost. Współpraca między COMPRO a FEN umożliwi wprowadzenie na rynek udoskonalonych rozwiązań monitoringu wizyjnego w Chmurze. Wierzymy, że kompetencje i wiedza naszego nowego partnera w tym zakresie lokują go w czołówce graczy na tym rynku i wpłyną bardzo korzystnie na nasz kanał dystrybucyjny.” Mike Lo, General Manager COMPRO Technology

Anna Twardowska, Monitoring IP BU Manager w FEN dodaje “Współpraca z COMPRO rozszerzy naszą ofertę monitoringu wizyjnego o rozwiązania w Chmurze i jestem przekonana, że łącząc nasze siły odciśniemy wyraźne piętno na polskim rynku rozwiązań monitoringu wizyjnego.”

Dodaj komentarz