COMPRO przedstawia sieciową kamerę TN50W z usługą C4Home Cloud

COMPRO Technology Inc., wiodący dostawca innowacyjnych rozwiązań monitoringu, ma zaszczyt zaprezentować niezwykle małą, sieciową kamerę IP opartą na technologii Cloud. TN50W cechuje zaawansowana technologia plug-n-play, dzięki czemu konfiguracja kamery jest tak prosta jak instalacja Skype. Możesz wykorzystać aplikację iOS/Android, WPS, czy przeglądarkowy kreator iWizard aby zestawić połączenie z kamerą w ciągu zaledwie kilku minut.

TN50W została zaprojektowana tak, aby umieszczony na niej kod QR ułatwił instalację co pozwoli dodać kamerę raptem w trzech krokach. Ponadto TN50W posiada przyjazny, graficzny interfejs użytkownika, oraz wiele wyjątkowych cech, takich jak:

  1. Wsparcie kompresji H.264: co zmniejsza zapotrzebowanie przestrzeni dyskowej dla nagrań
  2. Obsługa powiadomień: automatyczne wysyłanie alertów wraz ze zrzutami ekranu w momencie wystąpienia jakiegoś zdarzenia.
  3. 10x cyfrowy zoom:  pozwoli użytkownikowi dowolnie powiększyć widok i sprawdzić szczegóły
  4. Slot kart MicroSD: dla nagrywania awaryjnego
  5. Podwójny strumień wideo: pozwala rozdzielić podgląd na żywo oraz podgląd dostępu zdalnego aby ograniczyć zajętość przepustowości pasma.
  6. Wbudowany czujnik PIR (Passive Infrared) oraz diodę podświetlenia LED: umożliwia wykrycie ruchu nawet w największych ciemnościach.

Ponadto, TN50W jest kompatybilna z usługą C4Home Cloud – inteligentną platformą Cloud zarówno dla użytkowników domowych jak i biznesowych, która ma na celu rozszerzenie funkcjonalności poprzez dostęp za pomocą urządzeń mobilnych. Użytkownik może zalogować się do portalu c4home.com za pośrednictwem interfejsu www, otrzymując tym samym możliwość kontroli i obsługi swoich kamer. Dodatkowo dla użytkowników udostępniona została darmowa aplikacja C4Home na urządzenia mobilne takie jak iPhone/iPad czy smartfony lub tablety z systemem Android. Dzięki aplikacji C4Home, możesz uzyskać podgląd na żywo ze swoich kamer sieciowych, wykonywać zrzuty ekranu lub obsługiwać dwukierunkową komunikację audio poprzez wbudowany w kamerze głośnik oraz mikrofon, jak i otrzymywać powiadomienia w przypadku wystąpienia jakiś zdarzeń. Zarówno interfejs webowy jak i aplikacja na systemy Android, pozwala uzyskać podgląd na żywo z 4 kamer jednocześnie. Dodatkowo C4Home posiada wsparcie dla usługi Dropbox, co umożliwia przechowywanie zrzutów ekranu na wirtualnym dysku w chmurze, dzięki czemu w każdej chwili za pomocą urządzenia mobilnego jesteś w stanie sprawdzić co się stało w wybranym momencie kiedy nastąpiło jakieś zdarzenie alarmowe.

Z całą pewnością nie znajdziesz jakichkolwiek innych kamer, które wyróżniają się tyloma wyjątkowymi cechami, zachowując przy tym tak małe rozmiary urządzenia i atrakcyjną cenę. Sieciowa kamera TN50W z usługą Cloud pomoże zapewnić bezpieczeństwo i sprawować nadzór twojego dziecka, rodziny, sklepu czy restauracji.

Dodaj komentarz