Strefa VOD już dostępna w urządzeniach MANTA!

Przy zakupie najnowszych modeli tabletów Manta użytkownik otrzyma dodatkowy bonus w postaci możliwości oglądania filmów z bogatej kolekcji Strefa VOD – internetowej platformy zapewniającej dostęp do bazy setek filmowych hitów polskich i zagranicznych.

Dzięki preinstalowanej na  tabletach i smartfonach aplikacji użytkownicy będą mogli cieszyć się z oglądania światowych hitów bez względu na to, w jakim miejscu się aktualnie znajdują. Wakacje, weekendowy wyjazd czy wypad do znajomych – wystarczy dostęp do Internetu, aby kolekcja świetnych filmów była zawsze na wyciągnięcie ręki.

Nabywcy nowo wprowadzanych do sprzedaży urządzeń firmy Manta (na przykład modele MID706S, MID707, MID802, MID714 i inne) otrzymają dodatkowo specjalny kupon, dzięki któremu mogą obejrzeć 5 płatnych filmów całkowicie za darmo! Filmy z płatnej oferty StrefaVOD można obejrzeć już za 6,50 zł lub wykupując miesięczny abonament za 19,90 zł.

Natomiast dla posiadaczy najnowszego dekodera hybrydowego DVB-T Manta HBB01 przygotowano jeszcze więcej niezwykłych możliwości. Dostępna na tych urządzeniach StrefaVOD pozwala użytkownikom HBB01, od razu po podłączeniu dekodera do internetu, uzyskać  dostęp do około 40 bezpłatnych filmów ze „Strefy 0 zł”. A już wkrótce zostanie uruchomiona „Strefa Kids” z filmami i bajkami dla dzieci oraz możliwość płatnego oglądania filmów.

Dodaj komentarz