Manta wprowadza do sprzedaży linię etui dedykowaną tabletom

Firma Manta S.A. poinformowała o wprowadzeniu do sprzedaży linii etui dedykowanych tabletom. Eleganckie futerały są niezwykle praktyczne, zapewniają najwyższe bezpieczeństwo i w żaden sposób nie ograniczają funkcjonalności urządzenia.

Ich solidna i wytrzymała konstrukcja z ekologicznej skóry, chroni skutecznie przed wszelkiego rodzaju zewnętrznymi uszkodzeniami na skutek użytkowania. Jednocześnie wewnętrzna, miękka podszewka dba o ekran urządzenia, zabezpieczając go przed zarysowaniami i otarciami.

Na dodatkową uwagę zasługuje nowatorski, a jednocześnie bardzo skuteczny i mało inwazyjny sposób mocowania za pomocą specjalnych przyssawek (rozwiązanie  opatentowane przez producenta), który sprawia, że w ułamku sekundy możemy pokrowiec założyć lub zdjąć. Ten sposób montażu chroni tablet przed zarysowaniami, które często są efektem używania innych rozwiązań np. pokrowców na zatrzask. Etui pozwala także na ustawienie tabletu w pozycji pionowej, dzięki czemu urządzenie doskonale sprawdzi się, jako podręczny i niewielki monitor, na którym można zarówno wygodnie oglądać filmy, jak i edytować dokumenty tekstowe po dołączeniu klawiatury.

Produkty dostępne są w różnych kolorach, w rozmiarach 7 oraz 10 cali i są one kompatybilne z większością tabletów dostępnych na rynku.

Sugerowana cena detaliczna: od 49 do 59 zł (w zależności od rodzaju i rozmiaru)

Dodaj komentarz