Nowa seria telewizorów Toshiba L54 – Najpopularniejsze funkcje Smart TV w przystępnych cenowo telewizorach 3D

Toshiba wprowadza do sprzedaży nową serię telewizorów L54 – telewizory Full HD 3D z dodanymi funkcjami znanymi z telewizorów Smart TV w rozmiarach 102 cm (40”) i 122 cm (48”). Modele idealne dla rodzin, które poszukują wciągających doświadczeń audiowizualnych w przystępnej cenie. Seria L54 wyposażona jest w takie funkcje jak np. konwersja obrazu 2D na 3D czy możliwość korzystania z treści on-line.

Inteligentny telewizor

Możliwość korzystania z podstawowych funkcji Smart TV w telewizorze 3D LED pozwala początkującym użytkownikom na zabawę na najwyższym poziomie, bez zbędnych komplikacji. Dostęp do przeglądarki internetowej umożliwia przeglądania sieci i wyszukiwania pożądanych treści.

Dostępne są również serwisy VOD, w tym YouTube®, a także zakładki dedykowane serwisowi Facebook i aktulanej prognozie pogody.

Głębia obrazu 3D pełna detali

Seria L54 oferuje ekran z rozdzielczością Full HD i aktywną technologią migawki 3D[1]. Obraz telewizorów jest ostry i jasny, dzięki temu oglądanie filmów i programów telewizyjnych staje się czystą przyjemnością. Nawet jeśli oglądany materiał jest w jakości 2D, procesor telewizora serii L54 może z łatwością przekonwertować go w 3D. Współczynnik AMR +400 (Active Motion & Resolution)  sprawia, że nawet wartka akcja rozgrywek sportowych pozostaje w odbiorze płynna i niezakłócona.

System multimedialny Plug-and-play

Odtwarzanie ulubionych filmów na telewizorze serii L54 jest niezwykle łatwe. Wystarczy do urządzenia podłączyć nośniki USB lub HDD, by cieszyć się wybranym filmem lub programem. Łącze HDMI® oznacza większą swobodę w dostępie do treści rozrywkowych, także za pośrednictwem konsoli do gier lub odtwarzacza płyt Blu-ray™. Seria L54 posiada również wbudowany modem Wi-Fi® . Poza dostępem do portu USB, nowe telewizory Toshiba oferują również port VGA umożliwiający powiązania telewizora z komputerem PC.

Projekt najwyższej klasy

Smukła, czarna rama telewizora uzupełniona srebrnym wykończeniem sprawia, że L54 wpisuje się idealnie w nowoczesny i minimalistyczny design wszystkich serii telewizorów Toshiba. Nowa seria oferuje telewizory w dwóch rozmiarach z bardzo oszczędnym wyświetlaczem LED. Użytkownik może cieszyć się dobrze prezentującym się urządzeniem, nie tracąc przy tym nic na jasności i głębi obrazu.

 

Seria telewizorów Toshiba L54:

  • Wyświetlacz: Full HD 1920 x 1080 Edge LED TV z aktywną migawką 3D1
  • AMR+ 400 (Active Motion & Resolution)
  • Funkcjonalność Smart TV z funkcją przeglądarki internetowej
  • Konwerter 2D na 3D
  • Łącze: 3 x HDMI®, 1 x USB, wejście PC, HDMI-CEC®, wbudowane Wi-Fi®
  • Audio: Dolby® Digital Plus
  • USB / HDD / sieć domowa
  • Wygląd: Czarna obudowa z wykończeniem w kolorze srebra
  • Tuner: DVB-T, DVB-T2, DVB-S, DVB-S2, DVB-C, HbbTV®, anologowy
  • Rozmiar: 122 cm (48”) and 102 cm (40”)


Dodaj komentarz