Fan page ADATA Polska na portalu Facebook rozdaje nagrody!

ADATA™ Technology, wiodący producent wysoko wydajnych modułów DRAM i urządzeń korzystających z pamięci NAND Flash, ma przyjemność ogłosić rozpoczęcie oszałamiającego konkursu „Głosuj by wygrać!”, w którym nagrodami są najnowsze produkty firmy ADATA.

Aby wziąć udział w konkursie, trzeba być użytkownikiem portalu Facebook, zarejestrować się na stronie wydarzenia, zagłosować na swój ulubiony produkt serii ADATA Durable i śledzić informacje pojawiające się na profilu. Szczęśliwi zwycięzcy będą nagrodzeni jedną z poniższych nagród:

DashDrive Durable HD710 500GB w kolorze czarnym, niebieskim i żółtym,

DashDrive Durable HD650 500GB w kolorze czarnym i czerwonym,

DashDrive Durable S107 16GB w kolorze niebieskim i czerwonym.

Użytkownicy, którzy zaproszą 5 lub więcej swoich znajomych do udziału w konkursie otrzymają dodatkową szansę na wygranie dysku przenośnego USB 3.0 o pojemności 1TB.

Teraz już wiecie co trzeba zrobić, żeby wygrać te niezwykle atrakcyjne nagrody! Wystarczy, że zalogujecie się na swoje konto Facebook i klikniecie powyższy link!

Dzięki swojej obecności na najbardziej popularnej platformie social media w Polsce, ADATA może przekazywać najważniejsze wiadomości i informacje swoim klientom i fanom w kraju. Fan page będzie zapewniał użytkownikom produktów ADATA niezwykle atrakcyjną zawartość. Nie tylko najświeższe newsy o produktach i testach poszczególnych urządzeń, ale także ważne wydarzenia, użyteczne porady produktowe, konkursy, ankiety i możliwość wypowiadania się. Polubienie strony ADATA Polska jest połączeniem się ze światem najnowszych i przyszłych technologii oraz zaawansowanych funkcjonalności dostarczanych rynkowi poprzez najbardziej innowacyjne produkty, jak pamięci przenośne, zewnętrzne dyski twarde, dyski półprzewodnikowe SSD, moduły pamięci RAM, przenośne akumulatory i wiele innych.

Wydarzenie „Głosuj by wygrać!” na profilu ADATA Polska na Facebooku kończy się 30. kwietnia.

*Aby uzyskać więcej informacji na temat tego wydarzenia, prodimy odwiedzić profil ADATA Polska na Facebooku: http://www.facebook.com/ADATAPolska

Dodaj komentarz