Xerox Mobile Print Cloud 2.0 zapewnia prosty i wygodny druk z dowolnego miejsca

W celu zapewnienia klientom możliwości druku mobilnego, który nie wymaga dostępu do lokalnego serwera, Xerox wprowadził nową wersję rozwiązania Xerox Mobile Print.Oprogramowanie Xerox Mobile Print Cloud jest prostym narzędziem usprawniającym procesy w firmie.

„Xerox Mobile Print Cloud 2.0 pozwala pracownikom mobilnym drukować dokumenty z dowolnego urządzenia, jeżeli tylko posiadają dostęp do poczty mailowej. Wystarczy, że wybiorą dostępną drukarkę oraz odpowiednie opcje druku, a następnie przygotują dokument do drukowania na wybranym urządzeniu. Ponadto, prace druku mogą zostać wykonane niezależnie od tego, czy pracownik fizycznie znajduje się w obrębie firmowej sieci, czy też poza nią” – mówi Leszek Bareja, Product Manager, Xerox Polska.

Nowe rozwiązanie Xerox Mobile Print Cloud zapewnia pracownikom bardziej efektywne i wygodne sposoby drukowania z urządzeń mobilnych wyposażonych w obsługę poczty e-mail, bez konieczności używania sterowników czy kabli. Dostępne są także dedykowane aplikacje zapewniające jeszcze większą wygodę druku z systemów iOS, Android, BlackBerry i Windows Phone. Ponadto, rozwiązanie to posiada:

  • możliwość drukowania plików Microsoft Office,
  • obsługę Internet Printing Protocol, która umożliwia lepsze wykorzystanie rozwiązania AirPrint.

Dodatkowo, administrator może dać pracownikom mobilnym, wyposażonym w rozwiązanie Mobile Print Cloud, możliwość drukowania na urządzeniach, które znajdują się nie tylko w siedzibie firmy, ale także poza nią. Klienci mogą zarządzać ustawieniami aplikacji, które obejmuje m.in. ograniczenie dostępu do wybranych urządzeń, wydruk tylko w czerni czy wydruk zabezpieczony kodem PIN.

Aby lepiej dostosować ofertę do potrzeb klientów, które są uzależnione od wielkości prowadzonych przez nich firm, przy zakupie rozwiązania dostępne są 2 rodzaje pakietów: pakiet licencji na 900, 3 600 lub 9 000 prac drukowania oraz nowe pakiety na 5, 10, 25, 100 lub 250 urządzeń.

 

Dostępność:

System Mobile Print Cloud 2.0 będzie dostępny w Polsce od lipca bieżącego roku.

Dodaj komentarz