Acer Liquid Jade i Acer Liquid Leap dostępne w Europie

Acer Liquid Jade i Liquid Leap, pierwotnie zaprezentowane podczas Computex w Taipei w lipcu bieżącego roku, zadebiutują podczas targów IFA w Berlinie. Pierwsza cyfrowa bransoletka firmy Acer, Liquid Leap oraz najcieńszy smartfon tej marki, Liquid Jade, będą dostępne w Europie od 7 września 2014.

Równocześnie oba urządzenia zostaną zaprezentowane na stoisku Acer (hala 12, stoisko 101) podczas targów IFA 2014 w Berlinie. Użytkownicy będą mieli okazję zapoznać się z najnowszymi osiągnięciami firmy Acer i odkryć wyjątkowe produkty Liquid Leap i Liquid Jade.

Stoisko Acer na targach IFA 2014 w Berlin Messe (hala 12/101) będzie otwarte dla odwiedzających w dniach 5-10 września 2014, a konferencja poświęcona nowym produktom Acer Global Press Conference odbędzie się w dniu 3 września.

Acer Liquid Leap | Pierwsze urządzenie Acer na rękę

Opracowując Liquid Leap, Acer miał na uwadze przede wszystkim potrzeby użytkownika. To innowacyjne urządzenie na rękę umożliwia zarządzanie wszystkimi aspektami życia. Mieści się w jednocalowej obudowie i stanowi najmniejsze dotykowe urządzenie dotykowe opracowane przez Acer. Design Liquid Leap jest elegancki i minimalistyczny, a samo urządzenie nie posiada przycisków. Ultracienki, 1-calowy wyświetlacz umieszczony jest w trwałej, gumowej, hipoalergicznej bransoletce o szerokości 17 mm.

Opaska Acer Liquid Leap jest idealna dla aktywnych użytkowników, którzy chcą lub muszą nieustannie być w kontakcie z innymi. Można ją wykorzystać podczas treningów, do pomiaru dystansu i spalania kalorii, czy podczas drzemki. Odtwarzacz muzyki umożliwia zdalne sterowanie funkcjami „odtwórz”, „pauza”, „poprzedni utwór” i „następny utwór”. Jest też wodoodporna (IPX7).

Acer Liquid Leap będzie przydatna również w pracy: działa 24/7 a czas czuwania wynosi do 7 dni. Wyposażona jest w funkcję powiadamiania o połączeniach telefonicznych, wiadomościach tekstowych i email. Co więcej, wysyła automatyczne przypomnienia o spotkaniach i wydarzeniach. Obsługuje technologię Bluetooth 4.0, dzięki czemu z łatwością łączy się z Acer Liquid Jade.

Liquid Leap występuje w bogatej gamie kolorów: Moonstone White, Mineral Black, Aquamarine Green, Fragrant Pink oraz Vivid Orange.

Acer Liquid Jade | Dzieło sztuki w Twojej kieszeni

Liquid Jade to elegancki i stylowy 5-calowy smartfon o ultracienkiej i ergonomicznej obudowie. Ma zaledwie 7,5 mm grubości, waży 110g i jest najcieńszym smartfonem marki Acer.

Dzięki zaokrąglonym kształtom jest to jedno z najładniejszych urządzeń marki Acer. Pierwsze wrażenie to lekkość, a wyszukane detale podkreślają elegancję Liquid Jade: błyszczący lakier UV na tylnym panelu charakteryzuje się wysoką jakością i funkcjonalnością użytkowania. Całość odzwierciedla artystyczne podejście do wszystkich aspektów projektu. Przeznaczony jest dla osób, które lubią manifestować swój styl życia i osobowość.

Liquid Jade jest doskonałym wyborem również na zewnątrz dzięki najnowocześniejszej technologii Zero Air Gap: szklany ekran Smooth Touch jest bezpośrednio przymocowany do panelu LCD, co eliminuje odblaski oraz zwiększa kontrast i jasność. Dzięki temu Liquid Jade jest idealnym uzupełnieniem Liquid Leap podczas codziennych treningów na świeżym powietrzu.

Acer Liquid Jade wyposażony jest w system Android 4.4, 5-calowy ekran HD obsługujący technologie IPS, Gorilla® Glass 3 i Zero Air Gap, oraz aparat 13-MP.

Specyfikacja Acer Liquid Jade

 

Wyświetlacz 5-calowy IPS, HD
Główny aparat 13 MP auto focus, F1.8, z lampą błyskową LED
Przedni aparat 2 MP
Procesor: Quad Core 1.3 GHz, MT6582
Przechowywanie danych / pamięć: 8 GB (dostępna pojemność w zależności od kraju) / pamięć 1 GB
Bateria: 2100 mAh, zintegrowana bateria
Wymiary 140.5 x 69 x 7.5 mm
Sieć: HSPA+/WCDMA: 900 / 2100 MHz or 850 / 1900 MHz (w zależności od rynku)
GSM/GPRS/EDGE: 850MHz / 900MHz / 1800MHz / 1900MHz
Łączność: WiFi 802.11 b/g/n; Bluetooth 4.0 EDR; GPS/AGPS; złącze Micro SD (w modelach z Single SIM SKU; w modelach Dual SIM SKU korzystaj z drugiego slotu SIM), Micro USB, wejście audio 3.5mm
Czujniki: Pomiar światła, pomiar przyspieszenia, pomiar odległości, e-kompas
SIM: Opcjonalnie Dual SIM
System operacyjny: Android 4.4
Funkcje Acer: AcerFLOAT™ UI, Acer Music, Photo, Video, Acer HD Channel, Acer Docs, Remote Files, Acer SnapNote, Acer Data Traffic Manager, Acer Easy Hotspot, Acer Float Caller,AcerFLOAT Maps/Notes/Camera/Calculator, AcerFLOAT Text/Stopwatch/Browser/Widget, Acer LiveScreen™, Acer Quick Mode

 

Dodaj komentarz