Premiera nowych modeli ZTE z serii Blade na IFA

ZTE, producent i dostawca nowoczesnych urządzeń oraz innowacyjnych technologii telekomunikacyjnych zaprezentował na targach IFA w Berlinie dwa nowe modele ZTE z serii Blade wyróżniającej się najnowocześniejszymi rozwiązaniami technologicznymi i eleganckim wyglądem w bardzo przystępnych cenach.

Ultra cienkie, identycznie wizualnie smartfony ZTE Blade VEC 3G i ZTE Blade VEC 4G dostarczają wrażeń estetycznych i zaskakują nowoczesnym wzornictwem. Ekran HD
o przekątnej 5 cali doskonale sprawdzi się w trakcie przeglądania stron WWW, grania, robienia zdjęć i kręcenia filmów.

ZTE Blade VEC 4G, zapewnia nie tylko szybki i łatwy dostęp do danych znajdujących się w telefonie i w Internecie. Umożliwia również robienie wysokiej jakości zdjęć kamerą 13 Mpix, którymi następnie można szybko podzielić się z rodziną i przyjaciółmi. Smartfon ZTE Blade VEC 4G wyposażony jest w czterordzeniowy procesor Qualcomm Snapdragon 400 o częstotliwości taktowania 1,2 GHz oraz moduł LTE. Bateria o mocy 2300 mAh gwarantuje długi czas pracy urządzenia.

ZTE Blade VEC 3G również zaskakuje swoim wyposażeniem. Bateria o mocy 2300 mAh dostarcza wystarczająco dużo energii, aby być stale dostępnym i kiedy jest to konieczne. Kamera z matrycą 8 Mpix dostarczy wiele przyjemności z fotografowania, natomiast przedni aparat 5 Mpix umożliwi prowadzenie rozmów video i robienie zdjęć typu „selfie” w bardzo wysokiej jakości.

„Smartfony ZTE Blade VEC 3G i 4G są najnowszymi członkami rodziny Blade. Naszym celem jest połączenie najnowocześniejszej technologii ze współczesnymi trendami i atrakcyjnym designem” – powiedział Qin Xiaojun, CEO ZTE Handset German – „Seria Blade jest już dobrze znana konsumentom ze względu na jej wysokie parametry oferowane w przystępnej cenie. Staramy się być wierni tej idei, stąd nowe modele Blade VEC 3G i Blade VEC 4G.”

 

ZTE Blade Vec 3G jest już dostępny w Niemczech. Jego rekomendowana cena kształtuje się na poziomie 179 Euro. ZTE Blade VEC 4G będzie dostępny w Niemczech pod koniec września br. w cenie 229 Euro. Wkrótce ZTE Poland poinformuje o dostępności tych modeli w Polsce.

 

Najważniejsze parametry modelu ZTE Blade VEC 4G:

– wymiary: 143 mm x 70,9 mm x 7,8 mm;

– procesor: czterordzeniowy Qualcomm Snapdragon, 1.2 GHz;

– wyświetlacz: 5-calowy HD (720×1280 pikseli);

– system operacyjny: Android 4.4;

– główna kamera 13Mpix lub 8 Mpix (AF, flesz)

– przednia kamera: 2 Mpix;

– bateria: 2300mAh;

– transmisja danych: 3G, 4G (LTE CAT4);

– pamięci operacyjna: 1 GB;

– wbudowana pamięć: 16 GB;

– inne funkcje: GPS, WiFi 802.11 b/g/n, Bluetooth 4.0, mobile hotspot, WiFi Direct

 

 

 

Najważniejsze parametry modelu ZTE Blade VEC 3G:

– wymiary: 139,3 mm x 69,8 mm x 7,8 mm;

– procesor: czterordzeniowy ARM Cortex A7 1.3 GHz;

– wyświetlacz: 5-calowy HD (720×1280 pikseli);

– system operacyjny: Android KitKat 4.4;

– kamera o rozdzielczości 8Mp z systemem AF ;

– bateria: 2300mAh;

– transmisja danych: 3G

– pamięci operacyjna: 1 GB;

– wbudowana pamięć: 8 GB;

– inne funkcje: GPS, WiFi 802.11 b/g/n, Bluetooth 4.0, mobile hotspot, WiFi.

Dodaj komentarz