COMPRO przedstawia Kamerę TN95W

COMPRO Technology Inc.przedstawia nowość w rodzinie kamer COMPRO TN: model TN95W. Wyposa- żony w ultra szerokokątny obiektyw o zakresie widzenia w poziomie wynoszącym 105 stopni oraz rozdzielczość 720P HD jest mocnym narzędziem pozwalającym na pokrycie dużych obszarów z zachowaniem wysokiej rozdzielczości.

Jakość HD na smartfonie pozwala na identy fikację obiektów i podgląd szczegółów w każdym miejscu i o każdej porze. Rozwiązanie to pozwala również na redukcję kosztów poprzez zmniejszenie ilości kamer oraz wpływa na poprawę skuteczności prowadzonego śledztwa dostarczając lepsze, bardziej użyteczne dowody.

Model TN95W dostarczając obrazy o poziomym kącie widzenia wynoszącym 105 stopni zapewnia oszczędne rozwiązanie dla domu i sklepów, w których taki zakres jest potrzebny. W tradycyjnych instalacjach, dla zapewnienia pełnego pokrycia, konieczne byłoby zamontowanie kamery w każdym narożniku, szczególnie gdy istnieje wiele wejść. Wykorzystanie kamery z tak szerokim polem widzenia pozwala na pokrycie całego monitorowanego obszaru przy wykorzystaniu mniejszej liczby urządzeń.

Tak, jak wszystkie produkty serii TN, model TN95W jest dostępny z darmową aplikacją C4Home pozwalającą na inteligentną detekcjęruchu i dźwięku oraz wyświetlanie powiadomień bezpośrednio na telefonie z systemem iOS lub Android. Niemalże jednym kliknięciem można włączyć podglądu obrazu z kamery lub zobaczyć zarejestrowaną klatkę dzięki czemu użytkownik może od razu sprawdzić co się wydarzyło. Aplika cja C4Home umożliwia również takie funkcje jak: przechowywanie materiału w usłudze Dropbox, tryb prywatności i możliwość dzielenia się wideo z innymi.

Dodaj komentarz