ADATA wprowadza na rynek zewnętrzny dysk twardy Dashdrive Choice HC500 dla TV i PC

ADATA™ Technology, wiodący producent wysokowydajnych modułów DRAM i pamięci NAND Flash, zaprezentował dziś HC500 – zewnętrzny dysk twardy ze wsparciem dla funkcji nagrywania TV. Dysk HC500 podłączasz do twojego telewizora lub PC za pomocą super szybkiego interfejsu USB 3.0. Ma on piaskowaną obudowę o sportowym charakterze, która jest oferowana w kolorze tytanowym i złotym. Dostępne pojemności dla dysku to: 500 GB, 1 TB i 2 TB. Dysk twardy HC500 wyposażony jest w inteligentne oprogramowanie do tworzenia kopii zapasowych, a utworzone kopie można skonfigurować w osobistą chmurę danych używając w tym celu PC lub smartfona.

HC500-titanium&golden

Elegancki styl dla Smart TV i danych na PC
Kunsztownie wykonany dysk twardy HC500 pozwala na łatwy, bezpośredni dostęp do danych i przechowywanie mediów TV. W razie potrzeby bezpośredniego podłączenia po prostu podłącz dysk twardy do PC lub Smart TV. Możesz przechowywać i zarządzać wszelkiego rodzaju mediami poprzez PC dzięki superszybkiemu interfejsowi USB 3.0, a następnie podłączyć swój HC500 do Smart TV, aby cieszyć się pełną funkcjonalnością video, taką jak: odtwarzanie i przewijanie. Jesteś może zbyt zajęty, aby obejrzeć swój ulubiony program? Teraz to nie problem. Po prostu zostaw swój dysk twardy HC500 podłączony do telewizora i nagrywaj godziny filmów i programów, by cieszyć się nimi później!

Bez żadnych zobowiązań: Twoja osobista chmura danych
Ustaw swój dysk twardy HC500, jako twoją osobistą chmurę danych. W tym celu weź wybrany przez ciebie dysk o pojemności: 500 GB, 1 TB lub 2 TB i zainstaluj inteligentny program do tworzenia kopii zapasowych, który jest dołączony do HC500. Utwórz kopie swoich plików osobistych lub biznesowych oraz zdjęć, filmów i innych mediów, które masz w swoim PC lub smartfonie. Potem zainstaluj bardziej intuicyjne oprogramowanie do konfigurowania HC500, jako twojej osobistej chmury. Z programami do tworzenia kopii zapasowych NTI Backup Now EZ i MiST, oraz oprogramowaniem chmury możesz robić kopie i mieć łatwy dostęp do twojego zewnętrznego dysku z dowolnej lokalizacji. NTI Backup Now EZ i MiST są kompatybilne z Windows, ale tylko MiST jest kompatybilny z Mac OS, Android i iOS. Sprawdź więcej narzędzi dla kwalifikowanych zakupów, odwiedzając stronę firmy ADATA i klikając w link „Valuable Software”.

HC500-golden

Ochrona przeciwwstrząsowa / Super Szybki interfejs USB 3.0
Dysk twardy ADATA HC500 pomaga tworzyć kopie twoich danych nie tylko w chmurze, ale zapewnia także lokalną ochronę. Jeżeli dysk twardy zostanie np. uderzony, wówczas opatentowany przez ADATA, czujnik ochrony przeciwwstrząsowej (ang. G Shock Sensor Protection) automatycznie się włącza i wyświetla czerwone migające światło na interfejsie HC500. Gdy szok wstrząsowy minie, wtedy stałe lub migające niebieskie światło wskazuje, iż została wznowiona normalna praca. Pomimo że, dysk twardy HC500 jest wyposażony w najnowszy, superszybki interfejs USB 3.0 jest on także wstecznie kompatybilny z USB 2.0 dla urządzeń starszego typu. HC500 zapewnia szybki dostęp do twoich danych przy pojemnościach dysku: 500 GB, 1 TB i 2 TB.

Dodaj komentarz