Mały rozmiar i wysoka jakość skanowania w zasięgu ręki

Przechwytuj, zapisuj i udostępniaj obrazy i dokumenty za pomocą nowego, stylowego skanera Perfection V19. Skaner firmy Epson o rozdzielczości 4800 dpi świetnie nadaje się do domu lub biura i pozwala szybko osiągnąć znakomite efekty. Zintegrowany stojak pozwala na używanie go w pozycji pionowej, co oznacza większą oszczędność przestrzeni.

Dzięki niewielkim rozmiarom i kompaktowej budowie skaner V19 zajmuje niewiele miejsca na biurku czy blacie. Wbudowany stojak pozwala na łatwą zmianę ustawienia skanera z poziomej na pionową bez potrzeby używania osobnego stojaka. Skaner V19 jest zasilany i podłączany do komputera za pomocą pojedynczego kabla microUSB, dzięki czemu dodatkowy zasilacz sieciowy nie jest potrzebny, a na biurku nie ma plątaniny kabli.

„Ten nowy model to doskonały wybór dla osób poszukujących skanera wysokiej klasy, który jest równocześnie niewielki, stylowy i prosty w obsłudze. Skaner V19 przyda się w domu do skanowania zdjęć i dokumentów, jak również w biurze, do niskonakładowej obróbki dokumentów firmowych, zdjęć, identyfikatorów i innych materiałów” — zapewnia Ewa Pytlak, Marketing Coordinator w polskim oddziale Epson Europe.

Model V19 wzbogacony o oprogramowanie Epson Easy Photo Fix gwarantuje niezmiennie znakomitą jakość zdjęć. Program pozwala osiągnąć znakomite efekty dzięki opcjom usuwania kurzu, przywracania wyblakłych kolorów i korekcji podświetlenia. Skaner został również wyposażony w funkcje korekty tekstu i dokumentów umożliwiające zwiększenie ostrości liter, wyostrzenie lub usunięcie kolorów i redukcję niechcianego efektu „prześwitywania” dwustronnych dokumentów.

Skaner V19 pozwala na szybkie skanowanie zdjęć i dokumentów w wysokiej jakości. Technologia ReadyScan LED firmy Epson sprawia, że skaner rozgrzewa się natychmiast po włączeniu, co oznacza, że można od razu rozpocząć pracę. Wyposażony został również w cztery przyciski szybkiego dostępu, umożliwiające błyskawiczną obsługę. Wystarczy nacisnąć jeden przycisk, by skanować, kopiować i udostępniać swoje skany lub konwertować zeskanowane dokumenty do wielostronicowych plików PDF z możliwością przeszukiwania[1] . Aby szybciej wykonywać powtarzalne zadania, można przypisać gotowe konfiguracje skanowania do wszystkich czterech przycisków.

Udostępniaj zdjęcia rodzinie i znajomym, skanując bezpośrednio do serwisów Facebook i Picasa.

Skaner posiada również zdejmowaną pokrywę ułatwiającą skanowanie obszernych książek, albumów ze zdjęciami i innych łączonych materiałów.

Skaner Perfection V19 będzie dostępny od lutego 2015 r. Cena urządzenia nie jest jeszcze znana.

 

Najważniejsze cechy:                                                                         

 

  V19
Oszczędność przestrzeni na biurku dzięki wbudowanemu stojakowi umożliwiającemu skanowanie w pozycji pionowej
Zasilanie i łączność przez jeden kabel microUSB
Wysoka rozdzielczość skanowania zdjęć i dokumentów (4800 dpi)
Przechowywanie i udostępnianie zeskanowanych zdjęć online za pomocą oprogramowania Epson Easy Photo Scan
Cztery szybkie przyciski dla prostej obsługi
Zdejmowana pokrywa umożliwiająca skanowanie obszernych książek i albumów ze zdjęciami
Konwertowanie zeskanowanych dokumentów do wielostronicowych plików PDF z możliwością przeszukiwania (tylko w systemie Windows)
Technologia ReadyScan LED umożliwiająca natychmiastowe skanowanie bez konieczności rozgrzewania skanera
Poprawa jakości zeskanowanych zdjęć za pomocą oprogramowania Epson Easy Photo Fix
Funkcje poprawy jakości tekstu/dokumentów

[1] Tylko Windows

Dodaj komentarz