Acer Predator G3 – nowe komputery dla graczy

Acer, kontynuując sukces wydajnych laptopów z serii Aspire V Nitro i monitorów Predator XB, przedstawił komputer stacjonarny Aspire Predator G3. Nowe komputery zostały pokazane po raz pierwszy podczas tegorocznych finałów Intel Extreme Masters, odbywających się w Spodku. Komputery stacjonarne Aspire Predator G3-605 są przeznaczone do wykonywania najbardziej wymagających zadań. Zostały wyposażone w procesory Intel Core i5 oraz Intel Core i7, karty graficzne NVIDIA GeForce GTX 9XX, nawet 32GB pamięci RAM oraz pojemne i szybkie dyski SSD i HDD.

Karty graficzne NVIDIA GeForce GTX 9XX zapewniają nie tylko wydajność, ale również technologie ulepszające jakość wyświetlanego obrazu, takie jak: NVIDIA 3D Vision, NVIDIA PhysX, czy NVIDIA G-Sync.

Za szybkie przetwarzanie danych odpowiada od 8 do 16GB fabrycznie zainstalowanej pamięci RAM DDR3 1600MHz, którą w prosty sposób, nie naruszając gwarancji, można rozbudować do 32GB. Dane mogą być przechowywane na dyskach SSD o pojemności 128-256GB lub dyskach HDD o pojemności 1-4TB.

Wydajność to nie wszystko

Jak przystało na sprzęt mający w nazwie Predator, komputery Acer wyróżniają się drapieżną stylistyką, kolorystyką, a także funkcjonalnością ułatwiającą graczom codzienne czynności. Kieszeń Hot-Swap pozwala na wygodną zmianę dysku twardego, bez konieczności rozkręcania obudowy. Z kolei wysuwany uchwyt umożliwia zawieszenie słuchawek w zasięgu ręki i uniknięcie splątania kabla.

Umieszczony u góry obudowy przycisk Power, sygnalizuje nie tylko stan pracy komputera, ale również sieci bezprzewodowej oraz łączności Bluetooth. Górna część obudowy stanowi uchwyt dla tych graczy, którzy nigdzie nie ruszają się bez swojego komputera. Obok uchwytu umieszczono gniazdo słuchawkowe, slot na karty pamięci oraz 2 porty USB3.0 i 2 porty USB2.0.

Promocja #acer2play

Wraz z premierą Aspire Predator G3-605 została uruchomiona promocja, pozwalająca nabyć urządzenia Acer dla graczy w korzystnych cenach, w zestawie akcesoriami gamingowymi Razer oraz grami wchodzącymi w skład IEM Game Bundle.

IEM Game Bundle składa się z e-kuponów o wartości ponad 220 USD do wykorzystania w grach: Counter Strike: Global Offensive, GRID: Autosport, Final Fantasy: A Realm Reborn, World of Tanks i LEGO Minifigures.

Urządzenia Acer objęte promocją

Urządzenie gamingowe Acer Numer części Prezenty
Acer Aspire V Nitro VN7-791G NX.MQREP.009 Razer Kraken USB + IEM Game Bundle
Acer Aspire V Nitro VN7-591G 4K NX.MQREP.003 Razer Abyssus + IEM Game Bundle
Acer Aspire Predator G3 + monitor Acer Predator XB270H PC: DT.SQYEP.031
Monitor: UM.FB0EE.A01
Razer Kraken USB + IEM Game Bundle
Acer Aspire Predator G3 + monitor Acer Predator XB270H PC: DT.SQYEP.032
Monitor: UM.FB0EE.A01
Razer Abyssus + IEM Game Bundle

Aby skorzystać z promocji należy zakupić w/w urządzenia w sklepie Komputronik, a skan paragonu lub faktury przesłać za pomocą aplikacji umieszczonej na stronie: https://acer.pgtb.me/mf7gMs

Dodaj komentarz