Firma Lark wprowadza do sprzedaży nowe tablety biznesowe

Firma Lark, rosnący lider sprzedaży elektroniki w Polsce, rozpoczyna sprzedaż nowej serii tabletów o nazwie Ultimate 8i. Producent przygotował dwie wersje urządzenia, oferujące różne systemy operacyjne, dzięki czemu zarówno zwolennicy Androida jak i Windowsa znajdą coś dla siebie. Oba urządzenia wyposażono w świetny, wysoko kontrastowy 8” ekran oparty na technologii IPS, o rozdzielczości 800×1280 pikseli. Ich sercem jest natomiast wydajny, czterordzeniowy procesor Intel Atom Z3735G, który w połączeniu z 1GB pamięci RAM czyni z nich wydajne urządzenia zarówno do pracy jak i rozrywki. Najnowsze gry, odtwarzanie filmów czy muzyki, praca na dużych dokumentach – wszystko to nie będzie stanowiło najmniejszego problemu, nawet w przypadku uruchomienia wielu aplikacji na raz.

Tablet o oznaczeniu Ultimate 8i pracuje na najnowszej wersji systemu Android 4.4 KitKat, znanego z niezawodności i ogromnego zakresu personalizacji. Druga natomiast oparta została o Windows 8.1, dzięki czemu błyskawicznie odnajdą się w nim wszystkie osoby na co dzień używające PCtów. Oprócz tego posiada on wbudowany moduł 3G, który pozwala na mobilny dostęp do Internetu w każdym miejscu na świecie, co na pewno przyda się podczas letnich wyjazdów i wypadów za miasto. Użytkownicy pracujący na dokumentach z pewnością docenią też fakt, iż integralną częścią tego systemu jest roczna, bezpłatna subskrypcja aplikacji Office 365 (dla użytkowników domowych), zapewniająca dostęp do takich aplikacji jak Word, Excel, PowerPoint czy Outlook.

Oba urządzenia oferują 16 GB pamięci flash, która wystarczy na przechowywanie tysięcy zdjęć, dokumentów, utworów muzycznych czy nawet filmów, dzięki czemu najważniejsze pliki możemy mieć zawsze przy sobie.

Oba tablety posiadają również szereg modułów multimedialnych, dodatkowo rozbudowujących możliwości urządzenia. Dwie kamery (przednia i tylna) pozwalają zarówno na robienie zdjęć, jak i prowadzenie wideo konwersacji przez komunikatory internetowe. Wbudowany Bluetooth natomiast umożliwia parowanie urządzeń ze słuchawkami, głośnikami czy nawet całymi zestawami hifi, dzięki czemu tablet zamienia się w multimedialne centrum rozrywki.

Ostatnią wiadomością, która bez wątpienia ucieszy użytkowników mających już wcześniejsze doświadczenia z urządzeniami przenośnymi, jest duża i wytrzymała bateria. Tablety zasila litowo-polimerowy akumulator o pojemności aż 4500 mAh, co zapewni urządzeniom do 9 godzin ciągłej pracy. Dzięki temu użytkownik nie musi ciągle mieć ładowarki przy sobie, w obawie iż urządzenie rozładuje się w najmniej odpowiednim momencie.

Cena detaliczna (brutto): Lark Ultimate 8i – 449 zł

   Lark Ultimate 8i WIN 3G – 499 zł

 

 

 

 

Specyfikacja techniczna: Ultimate 8i

– Ekran 8 cali IPS 800×1280 pikseli

– System operacyjny: Android 4.4. KitKat

– Procesor: Quad Core Intel Atom

– RAM: 1 GB

– 2 kamery: przód 1,3Mpx, tył 2Mpx

– Wi-Fi: IEEE 802.11 B/G/N

– Port USB

– Pojemność pamięci flash: 16 GB

– Wbudowany modem: Nie

– Bluetooth: Tak

– Gniazdo kart pamięci: MicroSD (Max 32 GB)

– Pojemność akumulatora: 4500 mAh

– Wbudowane głośniki: 1

– Wymiary: 217,8x132x9,7mm

– Waga: 250g

Specyfikacja techniczna: Ultimate 8i 3G WIN

– Ekran 8 cali IPS 800×1280 pikseli

– System operacyjny: Windows 8.1

– Procesor: Quad Core Intel Atom

– RAM: 1 GB

– 2 kamery: przód 2Mpx, tył 2Mpx

– Wi-Fi: IEEE 802.11 B/G/N

– Port USB

– Pojemność pamięci flash: 16 GB

– Wbudowany modem: 3G

– Bluetooth: Tak

– Gniazdo kart pamięci: MicroSD (Max 32 GB)

– Pojemność akumulatora: 4500 mAh

– Wbudowane głośniki: 1

– Wymiary: 209x123x10mm

– Waga: 250g

Dodaj komentarz