BenQ W2000 – projektor kina domowego zgodny z Rec. 709

Dla wymagających miłośników najwyższej jakości kina domowego BenQ wprowadza na rynek projektor W2000 o jasności 2000 ANSI lumenów i kontraście 15 000 : 1 wyposażony w rozwiązanie CinematicColor zapewniające najwyższą wierność odwzorowania kolorów i jakość obrazu. Dwa 10W głośniki umieszczono w komorach rezonansowych co w połączeniu z systemem CinemaMaster Audio+ pozwala dowolne pomieszczenie zmienić w salę projekcyjną mogącą zadowolić najbardziej nawet wymagających kinomanów.

Rec. 709

Rec. 709 przestrzeń kolorów i standard cyfrowej transmisji kolorów HDTV od 1990 roku używany w produkcji i post produkcji filmowej i telewizyjnej i implementowany jest w urządzeniach prezentacyjnych – monitorach, telewizorach i projektorach. Implementacja Rec. 709 w BenQ W2000 gwarantuje uzyskanie obrazu zgodnego z zamierzeniami jego twórcy z zachowaniem pełnej wierności barwnej.

Swoboda instalacji

Funkcje pochylania obiektywu (lens shift) korekcji geometrii obrazu w pionie i poziomie (Keyston 2D) oraz zoom optyczny 1,3:1 zapewniają elastyczność instalacji projektora – uzyskanie poprawnej geometrii obrazu bez zachowania prostopadłości osi obiektywu do ekranu. Obraz o przekątnej 254 cm (100 cali) uzyskać można z odległości 2,5 m projektora od ekranu. Dodatkowy, opcjonalny moduł bezprzewodowy FHD pozwala pozbyć się kłopotliwych zawsze kabli.

SmartEco™

Tryb SmartEco™ to rozwiązanie automatycznie dostosowujące jasność lampy do wyświetlanej treści – tak by zoptymalizować jakość obrazu i pobór mocy. Pozwala to zmniejszyć koszty prądu i wydłuża żywotność lampy do 6000 godzin pracy.

Dodaj komentarz