Projektor PicoPix 4935 z Androidem. Zabierz go wszędzie

Nie pozwól aby zima odcięła Cię od kinowych i serialowych bestsellerów. Z projektorem Philips PicoPix 4935, Smart TV będzie równie mobilne jak Ty. Co wyróżnia najnowszy kieszonkowy projektor marki Philips? Mobilność połączona z niespotykaną funkcjonalnością, dzięki rozbudowanym możliwościom Androida 4.4 KitKat. Model PPX 4935 łączy w sobie zaawansowaną technologię przetwarzania obrazu SmartEngine z wydajną lampą LED o jasności 350 ANSI lumenów. Dzięki komunikacji bezprzewodowej (Bluetooth oraz Wi-Fi) można na nim zdalnie odtwarzać materiały wideo oraz korzystać z aplikacji mobilnych. Miedzy innymi z coraz popularniejszych usług oferujących dostęp do telewizji internetowej.

Najnowszy PicoPix został wyposażony we wbudowaną baterię o pojemności 2000 mAh, pozwalającą na dwugodzinną pracę bez dostępu do zewnętrznego źródła zasilania. Wyświetla obraz o przekątnej do 150 cali, w rozdzielczości HD (1280 x 720 pikseli). PPX 4935 sprawdzi się w roli przenośnego projektora z funkcjami kina domowego. Ze względu na piórkową wagę (351 g) i niewielkie rozmiary (11,5 x 11,5 x 3,2 cm), zmieści się w podróżnej torbie lub w plecaku. Kinowo-serialowy seans z projektorem PicoPix 4935 może być znakomitą, wieczorną odskocznią od zimowych aktywności na stoku. Uprzyjemni czas spędzony ze znajomymi i rodziną, niezależnie od tego, czy zaprosimy ich do siebie, czy też sami udamy się w gości.

Lampa LED, będąca źródłem światła w modelu PPX 4935, ma żywotność 30 000 godzin, co przekłada się na ok. 10-letni cykl pracy urządzenia. Projektor oferuje również trapezową korekcję obrazu (Keystone). Urządzenie wyposażono w złącza: mini HDMI z MHL, USB 2.0 z OTG oraz gniazdo kart pamięci microSD. Za funkcje Smart TV w PPX 4935 odpowiada popularny i lubiany system Android. Dzięki modułowi Bluetooth z technologią aptX® urządzenie można sparować z zewnętrznymi głośnikami lub słuchawkami. Obsługę ułatwia gładzik, a w zestawie znajdziemy również pilot zdalnego sterowania.

Projektor Philips PicoPix PPX 4935 został wyceniony przez producenta na 2499 złotych. W sprzedaży pojawi się w drugiej połowie grudnia. Na rynku polskim jest już dostępny model PPX 4835, pozbawiony funkcji Smart TV oraz komunikacji bezprzewodowej. Jego cena sugerowana to 2199 złotych. Oba urządzenia objęte są pełną 24-miesięczną gwarancją producenta.

Dodaj komentarz