Nowość Ubiquiti – LiteBeam AC LBE-5ac-16-120

Firma Ubiquiti, znany producent sprzętu sieciowego nie przestaje zadziwiać. Doskonałym dowodem na to jest niedawno zaprezentowany innowacyjny access point LBE-5AC-16-120 z linii LiteBeam. Jest to system radiowy, który przeznaczony na pasmo 5GHz pracuje w standardzie 802.11ac. Model ten wyposażony jest w unikatowy system monitorowania, który umożliwia 3-osiową regulację anteny. Dzięki temu użytkownik tego produktu może w bardzo łatwy i szybki sposób dostosować urządzenie do swoich potrzeb.

WYSOKA FUNKCJONALNOŚĆ

Urządzenie jest zintegrowane z anteną sektorową w standardzie MIMO nadającą w AC. To jedyny tego typu produkt na rynku. Dzięki przemyślanej konstrukcji to rozsądna alternatywa dla większych rozwiązań. Model jest wyposażony w bardzo dobry moduł radiowy obsługujący standard AC oraz antenę sektorową o wzmocnieniu 16 dBi i kącie propagacji 120 stopni. LBE-5ac-16-120 posiada zintegrowany moduł radiowy o mocy do 25 dBm, a także jeden port Gigabitowy 10/100/1000 Mbps. Dzięki tego typu rozwiązaniom prezentowany model może pochwalić się nie tylko świetną wydajnością, lecz także zasięgiem – nawet do 30 km!

KOMFORTOWA OBSŁUGA

Proste, ale pomysłowe mocowanie umożliwia szybki i łatwy montaż. Zamontowana poziomnica pozwala na prawidłowe ustawienie anteny. Urządzenie posiada jeden gigabitowy port Ethernet obsługujący standard Passive PoE (24 V). Doskonale sprawdza się do budowy małych stacji nadawczych dla kilku klientów, gdy nie opłaca się korzystać z większych rozwiązań. Urządzenie LBE-5AC-16-120 ułatwia wdrażanie nowego standardu AC w sieciach bezprzewodowych i sprawia, że staje się on coraz popularniejszy.

OPŁACALNY WYBÓR

Cena access pointa LBE-5AC-16-120 wynosi 416,87 zł brutto (zawiera podatek VAT).

Dodaj komentarz