Huawei ShotX – zobacz świat z szerszej perspektywy

Na polski rynek trafił właśnie Huawei ShotX – smartfon ze obrotowym obiektywem. Uwagę zwraca jego doskonały wygląd i innowacyjnie umieszczony czytnik linii papilarnych oraz obsłua dwóch kart SIM. Wyposażono go w doskonały, 13 Mpix aparat, którego możliwości zaintrygują i wielbicieli fotografii mobilnej. Za pomocą muśnięcia palcem możemy przestawiać położenie obiektywu – zakres 180. stopni – w zależności od potrzeb użytkownika. Dzięki temu użytkownik otrzymuje doskonały aparat zarówno do klasycznych zdjęć jak również fotografii typu selfie. Rozwiązanie to zapewnia precyzyjne kadrowanie, wykonywanie zdjęć w trudnych warunkach a także wykonywanie artystycznych, oryginalnych fotografii. Podwójna lampa błyskowa LED pozwala natomiast dobrze doświetlić kadr także w trudnych warunkach.

Komfort i bezpieczeństwo

Huawei ShotX proponuje zupełnie nowy poziom wygody i bezpieczeństwa – to pierwszy smartfon Huawei, którego czytnik linii papilarnych umieszczony jest z boku telefonu. Przesuwając palcem po sensorze można jeszcze łatwiej niż dotychczas odblokować telefon. Za pomocą czytnika można również wykonać zdjęcie – wystarczy przyłożyć opuszek palca aby błyskawicznie wykonać fotografię. Czytnik może służyć także do szybkiego odbierania połączeń.

Ergonomia i piękno

Huawei ShotX to wydajny i elegancki smartfon. Jego sercem jest ośmiordzeniowy procesor Qualcomm MSM8939 (1.5 GHz). Smartfon wyposażony został w 2GB pamięci RAM, co zapewnia wygodne, płynne korzystania z dużej ilości multimediów lub aplikacji. Atutem urządzenia jest także obsługa dwóch kart SIM. Mocna bateria o pojemności 3100 mAh pozwala natomiast wygodnie korzystać z telefonu bez konieczności jego częstego ładowania.

Smartfon ShotX jest dostępny w trzech efektownych kolorach: piaskowym, śnieżniobiałym i ciemnofioletowym. Wrażenia estetyczne potęgują efektowne, eleganckie szlify i zaokrąglone brzegi obudowy. Do maksimum zwiększono powierzchnię interakcji użytkownika z telefonem: szeroki, 5,2 calowy ekran stanowi aż 80 proc. frontu urządzenia.

Huawei ShotX jest dostępne w sprzedaży operatorskiej wyłącznie w ofercie Orange. Cena w Polsce na rynku pozaoperatorskim zaczyna się od 1399 PLN.

Dodaj komentarz