ADATA: dwukierunkowy czytnik kart pamięci ze złączem Lightning

Zdrowa alternatywa dla polskich użytkowników urządzeń z iOS-em. ADATA Lightning Card Reader to pierwszy certyfikowany przez Apple czytnik kart pamięci, z funkcją zapisu danych. Polska oferta akcesoriów mobilnych ADATA dedykowanych dla produktów Apple, wzbogaciła się o wielofunkcyjny czytnik kart pamięci ze złączem Lightning. W odróżnieniu od innych tego typu akcesoriów, pozwala on na dwukierunkowy transfer danych. Podłączając czytnik do iPhone’a lub iPada, można nie tylko odczytać zdjęcia lub pliki wideo, ale również wyeksportować nasze własne materiały na kartę pamięci. Warta uwagi jest funkcja tworzenia kopii zapasowej. ADATA Lightning Card Reader wspiera najszybsze dostępne na rynku nośniki microSD/SD.

Czytnik ADATA jest w pełni kompatybilny z systemem iOS. Posiada certyfikat programu Apple MFi, gwarantujący pełną zgodność zarówno od strony sprzętowej jak i programowej. Dzięki dedykowanej, bezpłatnej aplikacji mobilnej Power Drive dostępnej w App Store, można z niego korzystać na wszystkich urządzeniach wyposażonych w złącze Lightning i pracujących pod kontrolą systemu iOS w wersji 7.0 lub nowszej (iPhone/iPad/iPod touch).

Czytnik ma rozmiary 132 x 39 x 88 mm i waży zaledwie 10 g. Wykonany został z wytrzymałego tworzywa sztucznego w kolorze białym. Płaski przewód z końcówką Lightning jest odporny na zginanie i przypadkowe uszkodzenie. ADATA Lightning Card Reader oferuje dwa gniazda, odpowiednio dla kart formatu: microSD oraz SD. Obsługuje nośniki w standardzie SD/SDHC/SDXC o pojemności do 256 GB. Cena sugerowana czytnika na rynku polskim wynosi 269 złotych brutto.

Dodaj komentarz