Gry SteamVR dostępne dla OSVR

Doskonała wiadomość dla wszystkich fanów wirtualnej rzeczywistości – od teraz gry SteamVR będą dostępne dla posiadaczy OSVR Hacker DevKit od Razera. Entuzjaści wirtualnej rzeczywistości, deweloperzy i wszyscy zainteresowani mogą kupić OSVR Hacker Development Kit wraz z SDK za pośrednictwem strony OSVR .org, w atrakcyjnej cenie wynoszącej jedynie 299,99 USD. Oprócz zintegrowania ze SteamVR, platforma oferuje dostęp do stale rosnącej bazy treści, od wideo 360 stopni po gry VR tworzone przez rosnącą rzeszę firm, instytucji oraz innych sympatyków otwartej platformy wirtualnej rzeczywistości OSVR.

OSVR to platforma rzeczywistości wirtualnej, która oferuje nowy, otwarty standard dla urządzeń i gier VR, aby zapewnić graczom rozgrywkę jak najwyższej jakości. Rozwijana z pomocą liderów przemysłu, OSVR łączy twórców gier i graczy, jej zasada działania jest prosta: podłącz się i graj w co tylko masz ochotę.

Gracze będą mogli wypróbować OSVR Hacker DevKit w poniższych tytułach:

 

Team Fortress 2

 

Team Fortress 2 to doceniony przez krytyków pierwszoosobowy shooter stworzony i wydany przez Valve. W zespołowej rozgrywce gracze mogą wybrać spośród dziewięciu wyjątkowych klas postaci.

Oficjalna strona gry: http://www.teamfortress.com/

Film z rozgrywki: https://www.youtube.com/watch?v=jY6qhi9OVMw

Half-Life 2

 

Half-Life 2 to kolejny ceniony shooter kreacji Valve. W tym sequelu Half-Life gracze wcielają się w postać Gordona Freemana, którego celem jest wyzwolenie żyjącej w dystopijnym świecie rasy ludzkiej, spod opresyjnego panowania wielowymiarowego imperium zwanego Kombinatem.

 

Oficjalna strona gry: http://half-life2.com/

Film z rozgrywki: https://www.youtube.com/watch?v=6uhrS3aQDpw

Elite: Dangerous

                           Elite: Dangerous to rozgrywająca się w kosmosie przygoda, oferująca zarówno rozbudowaną ekonomię zachęcającą do handlu, jak i symulację walki w przestrzeni kosmicznej. Jest to czwarty tytuł z serii Elite.

                             Oficjalna strona gry: https://www.elitedangerous.com/

Film z rozgrywki: https://www.youtube.com/watch?v=scIcWVHsNFA

                       

Live for Speed

 

Live for Speed to intensywne wyścigi online, znany z braku trybów arcade czy pomocy w sterowaniu – zamiast takich uproszczeń, gracze wykorzystają system realistycznej fizyki. LFS oferuje zarówno fikcyjne marki samochodów, jak i oryginalne, licencjonowane auta, takie jak BMW Sauber F1.06 czy Volkswagen Scirocco.

 

Oficjalna strona gry: https://www.lfs.net/

Film z rozgrywki: https://www.youtube.com/watch?v=3xDy1s02SSI

Spermination

 

W Spermination gracze stają do walki, którą już wygrali, choć jej nie pamiętają. Zmierz się z armią tysiąca białych przeciwników i po raz kolejny udowodnij, że miejsce lidera należy się właśnie tobie.

Dodaj komentarz