System VR od AOC debiutuje na gamescom

Podczas tegorocznych targów gamescom marka AOC zaprezentowała prototyp autorskiego systemu wirtualnej rzeczywistości. AOC planuje rozszerzyć swoją ofertę poza monitory, jednocześnie wciąż pozostając w obrębie urządzeń służących do wyświetlania obrazu. W Kolonii w dniach 18-21 sierpnia, zwiedzający targi gamescom mieli okazję po raz pierwszy zapoznać się z goglami VR (ang. virtual reality) autorstwa AOC.

Do tej pory systemy wirtualnej rzeczywistości kilkukrotnie wprowadzane były jako przełomowe rozwiązanie, po czym za każdym razem nie przyjmowały się wśród użytkowników. Tym razem jednak wszystko wskazuje na to, że po raz pierwszy spotkają się z pozytywnym odbiorem i trafią do masowego odbiorcy.

Jako jeden z liderów branży monitorów staramy się przodować w rozwiązaniach związanych z wyświetlaniem obrazu zarówno tych stawianych na biurkach jak i bezpośrednio przed nasze oczy. Jestem przekonany, że nasz system wirtualnej rzeczywistości to przyczółek do jeszcze ciekawszych produktów, które ukażą się w niedalekiej przyszłości   komentuje Stefan Sommer, dyrektor działu marketingu i zarządzania biznesem na region EMEA.

Dodaj komentarz