ART LIZARD – na początek przygody z gamingiem

Na polskim rynku zadebiutowały słuchawki ART LIZARD. Headset może zainteresować okazjonalnych graczy, którzy szukają budżetowego, a zarazem funkcjonalnego zestawu. Dzięki dołączonemu adapterowi, słuchawki są kompatybilne także ze smartfonami i notebookami. ART LIZARD to przewodowe słuchawki, które z komputerem komunikują się przy użyciu 4-pinowego wtyku mini-jack 3,5 mm (słuchawki i mikrofon w jednym).

W zestawie znajduje się też adapter rozdzielający przewód na dwa standardowe, 3-pinowe wtyki min-jack 3,5 mm. Dzięki temu, model LIZARD można podłączyć zarówno do smartfona i tabletu, jak i komputerów PC.
Gamingowy charakter podkreśla składany mikrofon. Odpowiednią izolację od dźwięków otoczenia mają zapewnić duże i wygodne nauszniki, zamontowane na miękkim pałąku. Z kolei długi na 2,4 metra przewód, gwarantuje dostateczną swobodę ruchów. Dodatkowo, umieszczono go w tekstylnym oplocie, który minimalizuje ryzyko jego poplątania.
Pasmo przenoszenia słuchawek mieści się w przedziale 20 Hz – 20 kHz, a impedancja wynosi 32 Ohmy. W przypadku mikrofonu jest to odpowiednio 20 Hz – 20 kHz oraz 2,2 Ohma. Czułość modelu LIZARD wynosi 115 dB.
Słuchawki posiadają 24-miesięczną gwarancję producenta. Sugerowana cena detaliczna modelu ART LIZARD wynosi 79 PLN.

Dodaj komentarz