Trust GXT 177 – symetryczna i laserowa myszka gamingowa dla profesjonalnych graczy

Trust International B.V., holenderski producent linii produktów Trust Gaming, poinformował o premierze nowej myszki, stworzonej z myślą o profesjonalnych graczach. Trust GXT 177 został wyposażony w niezwykle precyzyjny, laserowy sensor, który zdecydowanie wpłynie na poziom rozgrywki w każdej grze. GXT 177 oferuje w pełni konfigurowane podświetlenie RGB, które pozwala na wybór barw w z zakresu prawie 17 milionów dostępnych opcji. Symetryczna budowa sprawia, że z najnowszego produktu Trust z powodzeniem mogą korzystać zarówno osoby prawo, jak i leworęczne.

Ergonomiczna budowa

Nowa myszka Trust zapewnia długotrwały komfort użytkowania dzięki ergonomicznej budowie, fakturowanej powierzchni oraz bocznym uchwytom. Długi na 180 centymetrów kabel pozwala na stosowanie GTX 177 nawet z tymi zestawami komputerowymi, które są znacznie oddalone od biurka użytkownika.

Niezwykła precyzja działania

Nadzwyczaj precyzyjny, laserowy sensor A9800 w GXT 177 zapewnia dokładną kontrolę nad kursorem. Mysz pozwala użytkownikowi na wybór rozdzielczości z zakresu  od 100 do 14 400 DPI za pomocą jednego z przycisków obudowy. Nowy produkt Trust został wyposażony łącznie w 8, wygodnie rozmieszczonych klawiszy.

Pamięć wewnętrzna

GXT 177 wyposażony został w zaawansowane oprogramowanie i wbudowaną pamięć wewnętrzną, która pozwoli zapamiętać do 8 profili obłożenia klawiszy oraz preferencji podświetlenia. Dzięki takiemu rozwiązaniu gracz w dowolnej chwili może odpiąć myszkę od jednego komputera i podpiąć pod drugi, ciesząc się z komfortu wcześniej zaprogramowanych ustawień.

Więcej informacji na temat Trust GXT 177 znajduje się na oficjalnej stronie producenta: http://www.trust.com/en/product/21294-gxt-177-gaming-mouse

Dodaj komentarz