Bezprzewodowe słuchawki i głośniki Goclever

Nowa linia produktów Sound Club Rugged firmy Goclever to akcesoria audio dla najbardziej wymagających użytkowników, chcących cieszyć się muzyką niezależnie od okoliczności. W jej skład wchodzą słuchawki oraz przenośne głośniki, stworzone z myślą o pracy w różnych warunkach atmosferycznych. Producent nie zapomniał jednak o zachowaniu doskonałego brzmienia. Premierowe produkty są odpowiedzią na potrzeby klientów poszukujących odpornych na wodę, pył oraz upadki urządzeń pozwalających na słuchanie muzyki w dowolnym miejscu.

Słuchawki dla aktywnych i mobilnych

Słuchawki najczęściej wykorzystywane są podczas wszelkich aktywności fizycznych – joggingu czy ćwiczeń na siłowni. Firma Goclever oddaje aktywnym użytkownikom bezprzewodowe słuchawki Sound Club Active, które spełniają wymagania certyfikatu IPX4, co oznacza są odporne na wilgoć (deszcz i pot), a także pył i kurz. Użytkownik nie musi więc obawiać o ich funkcjonowanie i żywotność podczas przebieżki po parku w deszczowy dzień czy intensywnego treningu. Obsługę ułatwia wielofunkcyjny pilot umiejscowiony na przewodzie łączącym słuchawki, który pozwala na wygodne sterowanie muzyką, a także odbieranie i kończenie rozmów telefonicznych bez konieczności sięgania po smartfon. Obsługa standardu Bluethooth w wersji 4.1 umożliwia bezproblemowe sparowanie słuchawek z telefonem i wygodne użytkowanie nawet z odległości 10m. Wbudowana bateria umożliwia słuchanie do 6 godzin muzyki i 8 godzin rozmów telefonicznych. Słuchawki zostały wyposażone w magnesy, które zapobiegają zgubieniu się sprzętu, gdy jest nieużywany, a także dokanałowe wkładki z dodatkowym elementem stabilizującym, który gwarantuje swobodne korzystanie bez obawy o wypadanie słuchawek z uszu.

Słuchawki Sound Club Urban to z kolei połączenie miejskiego stylu i pełnej mobilności. Są bezprzewodowe, nauszniki dobrze przylegają do uszu, redukując dźwięki dochodzące z zewnątrz, a regulowany pałąk pozwala idealnie dopasować słuchawki do obwodu głowy. Sound Club Urban można sparować z telefonem, ale wbudowane radio FM oraz czytnik kart mini SD pozwalają na słuchanie muzyki również bez połączenia ze smartfonem. Za czysty dźwięk odpowiedzialne są dwa głośniki o zakresie od 20 Hz do 20 KHz. Nie sposób pominąć faktu, że Sound Club Urban posiadają wbudowany, czuły mikrofon i dzięki temu mogą pełnić rolę zestawu głośnomówiącego. Słuchawki mają wbudowane wyjście AUX-IN pozwalające na podłączenie urządzeń, które nie obsługują bezprzewodowej transmisji danych.

Muzyka wszędzie tam, gdzie Ty

W serii Sound Club Rugged znalazły się również dwa bezprzewodowe głośniki: Sound Club Rugged i jego mniejsza wersja Mini. Oba urządzenia zostały zamknięte w solidnej i odpornej na wilgoć, kurz i uderzenia obudowie wykonanej z tworzywa ABS oraz silikonu. Większa wersja wykorzystuje głośniki o mocy 2x10W. Mniejszy model wyposażono w dwa głośniki o mocy 5 wat każdy. Te niewielkich rozmiarów urządzenia wyposażono w pojemne akumulatory – odpowiednio Sound Club Rugged 5200 mAh pozwalający na 10 godzin słuchania muzyki i Sound Club Rugged Mini 4400 mAh pracujący przez 18 godzin. Bezprzewodowa technologia Bluethooth pozwala na sparowanie ze smartfonem i odtwarzanie ulubionej playlisty, ale także dzięki wbudowanemu mikrofonowi głośniki z serii Sound Club mogą stanowić klasyczny zestaw głośnomówiący. Przydatne jest również wyjście AUX-IN, pozwalające na podłączenie do głośników urządzeń zewnętrznych z ulubioną muzyką.

Firma Goclever zapowiada również kolejne modele z tej serii akcesoriów audio. W pierwszych dniach grudnia oferta zostanie rozszerzona o bardzo ciekawy model Sound Club Energy – wodoodporny z funkcją powerbanku, a także Sound Club Silver w aluminiowej obudowie i Sound Club Magnum gwarantujący doskonałe parametry dźwięku.

Goclever Sound Club Active – cena 99 zł

Goclever Sound Club Urban – cena 119 zł

Goclever Sound Club Rugged – cena 249 zł

Goclever Sound Club Rugged Mini – cena 139 zł

Goclever Sound Club Silver – cena 119 zł

Goclever Sound Club Magnum – cena 199 zł

Goclever Sound Club Energy – cena 129 zł

Dodaj komentarz