Trust GXT 288 Racing Wheel – rajdowe doznania dla graczy

Świat gier wyścigowych oferuje wiele niesamowitych tytułów: Dirt 4,  Forza Motorsports, Need for Speed, Project Cars, które pozwalają graczom poczuć się jak prawdziwi kierowcy rajdowi. By czerpać pełnię wrażeń z gier – Trust International, holenderski producent sprzętu komputerowego i elektronicznego, przedstawia kierownicę GXT 288 Racing Wheel, wyposażoną w moduł wibracji, zwiększający uczucie realizmu i przyjemności płynącej z rozgrywki.

Solidna budowa

Zestaw składa się z kierownicy połączonej z sekwencyjnym drążkiem zmiany biegów oraz realistycznych pedałów gazu i hamulca. Całość wykonana została z wysokiej jakości materiałów, co sprawia, że sprzęt prezentuje się jak wyposażenie rzeczywistego samochodu wyścigowego. Kierownicę można stabilnie przymocować do biurka za pomocą specjalnych zacisków, a pedały posiadają antypoślizgową podstawkę na stopy.

Idealne rozwiązanie dla fanów gier wyścigowych

Pełnowymiarowa kierownica o ergonomicznej konstrukcji ma gumowaną powierzchnię, która zapewnia pewny uchwyt nawet w czasie długich rajdów. Promień obrotu wynoszący 270 stopni, umożliwi komfortowe prowadzenie w dynamicznych grach wyścigowych. Na kierownicy umieszczono przycisk do regulacji jej czułości. Każdy kierowca może dostosować ten parametr według własnych potrzeb, aby mieć jeszcze większą kontrolę nad prowadzonym pojazdem. GXT 288 posiada również wbudowany moduł wibracji, który sprawia, że wrażenia z rozgrywki są o wiele bardziej realistyczne. Tryb X-input pozwala na automatyczne mapowanie przycisków w grach wideo. Urządzenie jest w pełni kompatybilne z PC oraz PlayStation 3.

 

Dodaj komentarz