ADATA UV100F – klasyczny pendrive w świątecznej odsłonie

W związku ze zbliżającym się okresem świątecznym, ADATA wprowadza do sprzedaży specjalną edycję klasycznej pamięci flash. Urządzenia z tej serii będą świetnym pomysłem na drobny upominek dla najbliższych. UV100F to pendrive o klasycznej konstrukcji bez zatyczki wtyku USB. Nowe pamięci flash mają nadrukowane na obudowach tematyczne motywy – Mikołaja i śnieżnego bałwana. Sprzedawane są w specjalnych, świątecznych opakowaniach.

Nośnik ADATA jest kompatybilny z praktycznie wszystkimi urządzeniami, które są wyposażone w port USB – komputerami, smartfonami, tabletami, telewizorami, konsolami do gier, ramkami fotograficznymi i odtwarzaczami muzyki.

Pendrive jest mały i lekki – jego wymiary to zaledwie 41 x 19 x 6 mm, a waga to tylko 4 gramy. Jego funkcjonalność dodatkowo zwiększa otwór w obudowie, który umożliwia przypięcie pendrive’a np. do kluczy. Łączność odbywa się poprzez port USB 2.0

Model UV100F trafi wkrótce do sprzedaży i będzie dostępny w  dwóch wersjach pojemnościowych – 16 i 32 GB, które różnią się także nadrukiem. Sugerowane ceny to odpowiednio 29,99 zł oraz 45 zł. Pendrive zostanie objęty wieczystą gwarancją producenta.

Dodaj komentarz