Cooler Master wprowadza nietypową podkładkę z podświetleniem

Podświetlane podkładki pod mysz? To już było. I chociaż nadal podobne akcesoria robią wrażenie, to czegoś im dotąd brakowało. Cooler Master MP750 to nowy model podkładki pod mysz, która poza kolorową iluminacją jest także elastyczna. Cooler Master MP750 łączy zalety typowych podkładek materiałowo-gumowych, cenionych przez graczy na całym świecie za ich uniwersalność, z zaletami podświetlanych podkładek, lubianych przez graczy dbających o estetyczne walory komputera i urządzeń peryferyjnych. Zwykle ten drugi rodzaj podkładek wykonany był częściowo z tworzyw sztucznych i aluminium. Tym samym podkładki te nie były elastyczne, co utrudniało np. transport na turniej lub LAN-party.

Cooler Master MP750 posiada szereg wyróżników, jak choćby obszycie brzegów, gumowy spód oraz uszczelnienie elektronicznej części w taki sposób, by była odporna na zachlapanie. Podświetlenie LED RGB dzięki specjalnemu oprogramowaniu producenta jest w pełni konfigurowalne i pozwala użytkownikowi zaszaleć z różnymi trybami oraz bogatą paletą kolorów.

Podkładka MP750 będzie dostępna w trzech rozmiarach M (370x270x3 mm), L (470x350x3 mm) oraz XL (940x380x3mm). Ich ceny zaczynają się od 149 zł. W sprzedaży mają się pojawić w I połowie grudnia b.r.

Specyfikacja:

– kolory: czarny, fioletowy
– podświetlenie LED RGB
– podłączenie do komputera: USB (microUSB po stronie podkładki)
– kompatybilna z oprogramowaniem Cooler Master Software Suite

– wymiary:
* wersja M: 370 x 270 x 3 mm
* wersja L: 470 x 350 x 3 mm
* wersja XL: 940 x 380 x 3mm

Dodaj komentarz