Audictus Explorer 2.0 – nowe słuchawki dokanałowe z mikrofonem

Audictus wprowadza na rynek nowe urządzenie. Explorer 2.0 to dokanałowe słuchawki przewodowe, które docenią mobilni użytkownicy. Nowe słuchawki marki Audictus charakteryzują się nie tylko nowoczesnym designem, ale dziedziczą także cały szereg pozytywnych cech, które polubili użytkownicy pierwszego Explorera. Są niewielkie, funkcjonalne, a oferowany przez nie dźwięk osiągany jest dzięki 9-milimetrowym przetwornikom neodymowym.

Nie można zapomnieć także o mikrofonie, wbudowanym w przewodowego pilota. Dzięki niemu możemy prowadzić rozmowy lub nagrywać nasz głos bez trzymania telefonu przy uchu. Na pilocie mamy dostępny także przycisk, umożliwiający np. wstrzymywanie odtwarzanego utworu oraz regulację głośności. To przydatne rozwiązanie. Nie musimy sięgać do kieszeni po telefon za każdym razem gdy chcemy np. ściszyć muzykę.

Funkcjonalność nowych słuchawek podnoszą także silikonowe nakładki. Można wybrać jeden z trzech znajdujących się w zestawie rozmiarów. Explorer 2.0 wyposażono także w specjalny spiralny kabel, który nie plącze się tak, jak mają to w zwyczaju częściej spotykane, proste kable.

Audictus Explorer 2.0 są dostępne na rynku w kolorach szarym i białym w cenie 79,90 zł.

Dane techniczne:

  • Podłączenie: mini-jack 3,5 mm
  • Średnica przetworników: 9 mm
  • Rodzaj przetwornika: neodymowy
  • Impedancja: 16 Ω
  • Pasmo przenoszenia: 20 – 22 000 Hz
  • Czułość: 102 dB 

Trzy komplety silikonowych nakładek w zestawie

Dodaj komentarz