Wydajny laptop do grania nie musi dużo kosztować. Acer Nitro 7 od września w Polsce w cenie od 4899 zł

Smukły, bo o grubości wynoszącej 19,9 milimetrów laptop został wyposażony w matową matrycę o przekątnej 15,6 cala. Nitro 7 może pochwalić się niezwykle wydajnym, należącym do 9. generacji procesorem Intel Core i7, dyskiem SSD M.2 PCIe oraz możliwością zainstalowania do 32 pamięci RAM DDR4. O grafikę modelu dba karta graficzna NVIDIA GeForce GTX 1660 Ti.

Efektowna metalowa obudowa
Laptop pod względem wizualnym wyróżnia się metalową obudową, której chromowany design z łatwością przyciąga wzrok. Nitro 7 to nie tylko dobry wygląd, ale i wygoda – model ma zaledwie 19,9 milimetrów grubości oraz waży niecałe 2,5 kg. Dzięki temu może służyć jako doskonałe mobilne stanowisko gracza.

Stosunek ekranu do obudowy wynosi 78%, a 15,6 calowy wyświetlacz o wysokiej rozdzielczości oddaje naturalnego kolory z częstotliwością odświeżania 144 Hz oraz czasem reakcji wynoszącym 3 ms.

Niech słuch nie zawodzi
Jakość dźwięku w modelu Nitro 7 pozwoli na zyskanie przewagi nad przeciwnikami w grze. Wykorzystuje oprogramowanie Waves MaxxAudio i technologię Acer TrueHarmony, która w inteligentny sposób podbija niskie tony czy chociażby pozwolą oddzielać w grach dialogi od efektów dźwiękowych.

Zastosowane technologie
Nitro 7 wspierają również dwie technologie – Acer CoolBoost oraz Nitro Sense. Pierwsza z nich pozwala na zwiększenie prędkości wentylatora o 10%, a w porównaniu z trybem automatycznym zwiększa chłodzenie procesora i procesora graficznego.

Użycie klawisza skrótu NitroSense otwiera panel, dzięki któremu możemy monitorować system i na bieżąco nim zarządzać.

Nitro 7 wyposażony został w kartę Killer Ethernet E2500, której wydajność w przypadku korzystania z pojedynczej aplikacji zostałą poprawiona o 25%, a ponad 10-krotnie podczas korzystania z wielu programów. Wykorzystuje również MU-MIMO 2×2.

Dodaj komentarz