Premiera obudowy CORSAIR iCUE 465X

CORSAIR wprowadził do sprzedaży nową obudowę typu mid-tower – iCUE 465X RGB. Młodszy brat niezwykle popularnej obudowy 460X RGB oferuje magiczne podświetlenie RGB oraz bardzo wydajne chłodzenie podzespołów dzięki trzem fabrycznie zainstalowanym wentylatorom z serii LL120 RGB PWM. Dodany w zestawie kontroler podświetlenia iCUE Lighting Node CORE wraz z oprogramowaniem CORSAIR iCUE pozwala użytkownikom tworzyć fantastyczne i spersonalizowane efekty wizualne. Ponadto, dwa w pełni przezroczyste panele z hartowanego szkła podkreślają estetykę konstrukcji gracza oraz uwydatniają wielokolorowe iluminacje.

Obudowa iCUE 465X RGB została wyposażona w dwa, wysokiej klasy panele z hartowanego szkła o grubości 4 mm – z boku i przodu obudowy. Doskonale eksponują one żywe efekty świetlne wszystkich elementów komputera z podświetleniem RGB. Każdy z trzech dodanych w komplecie wentylatorów LL120 RGB PWM rozświetla zestaw komputerowy 16 indywidualnie adresowanymi diodami LED RGB (łącznie 48 diod), a jednocześnie skutecznie obniża temperaturę, działając z szybkością do 1500 RPM.

Do dodanego w zestawie kontrolera iCUE Lighting Node CORE można podłączyć nawet sześć takich samych wentylatorów od kalifornijskiego producenta bez konieczności montowania osobnego huba i w pełni dostosować podświetlenie do swojego gustu w oprogramowaniu CORSAIR iCUE. iCUE integruje wszystkie kompatybilne elementy i urządzenia w jednym interfejsie, umożliwiając pełne spersonalizowanie konfiguracji oraz kontrolę nad nią. Synchronizacja efektów wizualnych dotyczy wszystkich produktów CORSAIR – wentylatorów, pamięci DRAM, klawiatury czy chłodzenia AiO.

Dodatkowo, podczas korzystania z gier zintegrowanych z iCUE, cały zestaw komputerowy staje się dopełnieniem akcji – wszystkie kompatybilne podzespoły i peryferia reagują dynamicznie na zdarzenia z rozgrywki. Kolor podświetlenia będzie się zmieniał w zależności od bieżącej sytuacji w grze. Wśród tytułów aktualnie wspieranych przez CORSAIR znajdują się m.in. Blair Witch Game, Metro: Exodus czy Tom’s Clancy The Division 2.

Trzy przednie wentylatory obudowy 465X RGB pobierają do wnętrza chłodne powietrze przez szerokie otwory wentylacyjne na panelu przednim. Konstrukcja Direct Airflow Path zapewnia natomiast intensywny obieg powietrza, doprowadzając je do najgorętszych części komputera. Premierowy produkt CORSAIR może chłodzić elementy komputera jeszcze skuteczniej – w jej przestronnym wnętrzu zmieści się do 6 wentylatorów chłodzących 120 mm lub kilka radiatorów, w tym 360-milimetrowy radiator z przodu.

iCUE 465X RGB oferuje miejsce na nawet sześć dysków: do 2 dysków twardych 3,5” i do 4 SSD 2,5”. Przy użyciu kanałów do intuicyjnego prowadzenia przewodów oraz mocowań i gumowych przepustów można łatwo zbudować estetyczny i profesjonalnie wyglądający komputer PC, a trzy wymienne filtry z przodu, u góry i u dołu dbają o czystość elementów jeszcze długo po złożeniu zestawu. Pełne wymiary obudowy to 467mm x 216mm x 465mm.

Dostępność, gwarancja i ceny

Obudowa CORSAIR iCUE 465X RGB pojawi się na polskim rynku do końca października br. w cenie 489 PLN. Premierowy produkt kalifornijskiego producenta jest objęty dwuletnią gwarancją oraz ogólnoświatową obsługą klienta i pomocą techniczną firmy CORSAIR.

Prezentacja wideo:

Dodaj komentarz